Seria o Lenie Rudnickiej – kryminalny debiut

Poryw - kup na TaniaKsiazka.plSeria o Lenie Rudnickiej to początek wciągającej serii z bezkompromisową i ekscentryczną komisarz. Książka pt. Poryw jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku i przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi kryminałów i sensacji. Poza tym, ponieważ to początek cyklu, możecie też liczyć na długie godziny wciągającej rozrywki. Tym samym, jeśli do tej pory poszukiwaliście powiewu świeżości i nowości w tym gatunku, koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś książkę. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Warto tutaj wspomnieć, że autorka książki, Kinga Wójcik, jest z wykształcenia politologiem. Do tego pochodzi z policyjnej rodziny. Tym samym doskonale wie, jak oddać realia śledztwa oraz zna to środowisko bardzo dobrze. Fakt ten jest zauważalny w jej literackim debiucie. Dlatego też książka cieszy się już ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników.

Seria o Lenie Rudnickiej – kilka słów o fabule książki

Klemens Chmielny, sumienny księgowy, wzorowy syn i mąż, pada ofiarą morderstwa. Okazuje się jednak, że niemal każda z bliskich mu osób mogło mieć motyw, by się go pozbyć. Żona, przyjaciel, pracownicy hotelu, w którym pracował, oraz zagadkowa kobieta ze zdjęcia, a nawet matka i ojciec ofiary. Ponieważ wszystko wskazuje na to, że ten niepozorny mężczyzna, wiódł podwójne życie.

Śledztwo prowadzi nowy tandem śledczy łódzkiej komendy. To bezkompromisowa i ekscentryczna komisarz Lena Rudnicka wraz z nieśmiałym nowicjuszem, sierżantem Marcelem Wolskim. Znajomość tej pary, za sprawą zaskakującego i nieco pikantnego początku, zapowiada się interesująco i burzliwe. Poza tym temperatura śledztwa wzrośnie, kiedy dołączy do nich prokurator Krzysztof Nawrocki. Ponieważ jego relacje z komisarz Rudnicką są co najmniej skomplikowane.

Przypominamy, że książka pt. Poryw jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. A przede wszystkim każdemu, kto uwielbia serie w takim klimacie. Ponieważ Poryw to właśnie początek takiego cyklu. Jeszcze raz gorąco polecamy Wam tę pozycję. Koniecznie to sprawdźcie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także