Seria Nowy Camelot – nowość od Sierry Simone!

Seria Nowy Camelot to zupełnie nowy cykl od bestsellerowej pisarki, Sierry Simone. Tom pierwszy pt. Amerykańska królowa na polskim rynku będzie dostępny od 16 stycznia 2019 roku. Powieść przypadnie do gustu nie tylko wielbicielkom twórczości autorki. Historia zainteresuje także każdą miłośniczkę literatury kobiecej i erotycznej.

Warto tutaj również wspomnieć, że Simone ma na koncie dwie powieści, napisane wspólnie z mistrzynią gatunku, Laurelin Paige. Tym razem pisarka na ręce czytelników składa własną, kompletną powieść, która wywoła gorące wypieki na twarzach. Jeśli szukacie historii, która rozgrzeje was w mroźne, zimowe wieczory, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała autorka!

Amerykańska królowa zawsze do usług prezydenta

Główną bohaterką powieści jest Greer Galloway. Dziewczyna w wieku piętnastu lat spotyka na swojej drodze Asha. Pewny siebie chłopak skradł jej wówczas pierwszy pocałunek i rozkochuje ją w sobie na długi czas. Kilka lat później bohaterka poznaje Embry’ego i ten zostaje jej pierwszym kochankiem. Nigdy jednak nie przypuszczała, że już wkrótce jeden z nich będzie prezydentem USA, a drugi wiceprezydentem.

Ash i Embry to jedyni mężczyźni w życiu Greer, do których cokolwiek czuła. Kiedy prezydent Ash prosi Embry’ego, aby ją sprowadził, kobieta ma serce rozdarte na pół. Już wkrótce Galloway wplątuje się w sieć sekretów i domysłów. A to wszystko prowadzi do skandalicznego związku na najwyższych szczeblach władzy. Jednak żadne z nich nie ma najmniejszego pojęcia, że jest ktoś, kto bacznie obserwuje każdy ich ruch. Czy bohaterowie mają szansę utrzymać całą sprawę w tajemnicy? A może już niebawem wybuchnie skandal, którego konsekwencji nie da się powstrzymać?

Przypominamy, że pierwszy tom serii Nowy Camelot, Amerykańska królowa będzie dostępny na polskim rynku od 16 stycznia 2019 roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej oraz erotycznej. Sierra Simone po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Tym samym serwuje czytelniczkom niezwykle wciągającą i emocjonującą historię. Sprawdźcie to same!

Przeczytaj także