Seria My Little Pony taniej do 35%!

Seria My Little Pony taniej do 35%! Sprawdź >>Sprawianie radości najmłodszym to nasz konik. 😉 Dlatego ruszamy z kopyta z naszą nową promocją – seria My Little Pony jest tańsza nawet o 35%! Oferta jest ważna do 13 października, więc ruszajcie galopem i zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Seria My Little Pony tańsza do -35%

W naszej kategorii produktów z serii My Little Pony znajdziecie nie tylko zabawki, akcesoria szkolne czy gadżety, ale też mnóstwo kolorowanek, edukacyjnych czytanek i kreatywnych książek dla dzieci. I to wszystko w tak śmiesznie niskich cenach, że koń by się uśmiał!

Seria My Little Pony taniej do 35%! Sprawdź >>6 radosnych kucyków – Twilight Sparkle, Fluttershy, Pinkie Pie, Rarity, Applejack i Rainbow Dash tworzą zgraną paczkę, dzięki której każdy maluch mile spędzi czas. 🙂 Produkty z serii My Little Pony to świetny sposób na to, aby połączyć naukę ze świetną zabawą! Czytanie bajek rozwija wyobraźnię, pamięć i uczy samodzielnego myślenia, a kolorowanki pozwolą szlifować zdolności manualne. Kucyki tylko czekają na to, aby wyruszyć w przygodę pełną radości. Nie pozwólcie im czekać!

My Little Pony: Film 2017

„Konia za królestwo!” – tak pewnie sparafrazował znane powiedzenie złowrogi Król Burzy, który postanowił wykraść całą magię z Equestrii, czyli rodzinnego królestwa kucyków. Aby odzyskać spokój baśniowej krainy pełnej harmonii i nadziei, stadko dzielnych kucyków wyrusza w podróż pełną niebezpieczeństw i staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Na swojej drodze spotykają nowych przyjaciół, którzy dołożą wszelkich starań, aby pokonać bezwzględnego króla i przywrócić pokój.

Tak w skrócie wygląda fabuła nowego filmu My Little Pony, który 6 października pojawił się na szklanych ekranach. Zanim popędzicie do kin, zajrzyjcie do naszej promocji, gdzie przygotowaliśmy końską dawkę niskich cen! Wszystkie produkty z serii My Little Pony są tam tańsze nawet o 35%!

Pełna lista produktów
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Obniżka potrwa do 13 października.

Seria My Little Pony taniej do 35%! Sprawdź >>

Przeczytaj także