Seria Kryształowi – tom 3 bestsellerowego cyklu

Seria Kryształowi - zobacz na TaniaKsiazka.plSeria Kryształowi to bestsellerowa propozycja od polskiej mistrzyni kryminału, Joanny Opiat-Bojarskiej. Jej najnowsza powieść pt. Polowanie to trzeci tom ze wspomnianego cyklu. W związku z tym powody do zadowolenia mają nie tylko miłośnicy twórczości autorki, ale przede wszystkim każdy, kto uwielbia literaturę kryminalną i sensacyjną. Pisarka bowiem po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces to nie jest kwestia przypadku. Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać po najnowszej powieści Opiat-Bojarskiej? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Seria Kryształowi – tom 3, Polowanie, kilka słów o fabule

Z policyjnej broni padają strzały i ginie mężczyzna, podejrzany o porwanie. Sprawę prowadzi Driver. Outsider z konieczności, rozwodnik z wyboru, glina z krwi i kości. Przy nieszczęśliwym zdarzeniu było czworo stróżów prawa. Wszyscy trafiają pod lupę Biura Spraw Wewnętrznych Policji. Jednak ich zeznania są wyjątkowo spójne. Taki stan utrzymuje się jednak tylko do czasu. Wszystko się zmienia, kiedy jedno z nich ginie pod kołami pociągu. Poza tym pojawiają się również anonimy i wzajemne oskarżenia. Tym samym policjanci tracą poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do swoich partnerów. Ich ofiarą pada Driver, który decyduje się wyznać prawdę dziennikarce. Jednak w kawiarni, w której są umówieni, czeka na niego płatny zabójca.

Mogłoby się wydawać, że w brutalnym świecie poradzą sobie tylko mężczyźni. Tymczasem zastępcą naczelnika BSWP zostaje Zośka. Mundurowi myślą, że władza uderzyła jej do głowy. Nie wiedzą jednak, że Zośka także może pociągnąć za spust.

Na co mogą liczyć czytelnicy? To kolejne już spotkanie z ostrym językiem Joanny Opiat-Bojarskiej. Powrót do mrocznego klimatu i gęstej atmosfery, w której nie brak brutalności i okrucieństwa. Charakterystyczny styl prowadzenia narracji sprawia, że książka wciąga odbiorców w niezwykły wir zdarzeń. Tutaj nie ma czasu na nudę. Zawsze coś się dzieje, bohaterowie stają przed nowymi wyzwaniami, a akcja zmienia się z prędkością światła. Tu nic nie jest oczywiste i jasne.

Seria Kryształowi znajduje się tutaj. Natomiast tutaj znajdziecie najnowszy tom pt. Polowanie. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom kryminałów i sensacji.

Przeczytaj także