Seria Dużym Drukiem dla ceniących komfort czytania

Kochasz czytać, ale podczas lektury bardzo męczą Ci się oczy? A może masz wadę wzroku i już od jakiegoś czasu wybierasz tylko te książki, które są przystępniejsze w czytaniu? W takim razie zainteresuj się serią Dużym Drukiem, która została stworzona z myślą o wymagających czytelnikach.

Seria Dużym Drukiem - dla osób niedowi=dzących i starszych

Seria Dużym Drukiem — nie tylko dla dojrzałych czytelników

Mała czcionka, mocno zagęszczony tekst, śnieżnobiały papier, który za mocno odbija światło…

To wszystko sprawia, że czytania przestaje być przyjemnością. Staje się torturą dla oczu, a już zwłaszcza wtedy, kiedy dodatkowo masz wadę wzroku.

Seria Dużym Drukiem to książki, które zostały wydane w taki sposób, żeby ich lektura była przyjazna nie tylko dla duszy, ale też dla oczu. To książki, po które z powodzeniem mogą sięgnąć zarówno dojrzali czytelnicy, jak i wszyscy, którzy cenią wzrokowy komfort czytania.

Książki dla osób z wadą wzroku

Jeżeli lubisz czytać i jednocześnie nie chcesz przemęczać wzroku, to ta seria jest właśnie dla Ciebie.

Co wyróżnia książki z serii Dużym Drukiem:

  • większa czcionka,
  • nieco większy, ale nadal poręczny format,
  • papier w kremowym, stonowanym kolorze,
  • różnorodność gatunków.

Książki przyjazne oczom

W serii Dużym Drukiem do tej pory zostały wydane topowe pozycje Wydawnictwa Kobiecego. To takie bestsellery jak: Dzieci żółtej gwiazdy Bibliotekarka z Saint-Malo Mario Escobara, Kobieta w białym kimonie Any Johns, W cieniu Babiej Góry Ireny Małysy, czy Żona więźnia Maggie Brookes.

Obok książek historycznych i obyczajowych znajdziecie też romanse i kryminały. Wydawnictwo cały czas buduje serię, zatem w jej ramach sukcesywnie będą pojawiać się nowe tytuły.

Książki z serii Dużym Drukiem mogą być też świetnym pomysłem na prezent dla babci lub mamy. Nawet taki prezent bez okazji, bo w końcu nie potrzeba pretekstu, żeby zrobić czytelniczą przyjemność komuś bliskiemu. Seria Dużym Drukiem - przyjazne oczom, komfort czytania

Książki dostosowane do potrzeb osób niedowidzących, starszych lub po prostu ceniących komfort czytania w naszej księgarni możecie znaleźć w tym miejscu.

Przeczytaj także