Seria Dangerous – dla miłośniczek erotyków

Seria Dangerous – kup na TaniaKsiazka.plSeria Dangerous to idealna propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej. Przede wszystkim jednak powody do zadowolenia mają wielbicielki powieści erotycznych. Prezentowana dziś książka pt. Cassiano Boss to początek historii, pełnej namiętności i mrocznych powiązań. Książka jest już dostępna w sprzedaży i zainteresuje nawet najbardziej wymagającą fankę gatunku. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej pozycji!

Seria Dangerous – początek porywającej opowieści

Anastasia Jones to dwudziestopięcioletnia kobieta, która jest pracownikiem punktu nadającego przesyłki. Jednak życie, które prowadzi, zupełnie nie przynosi jej satysfakcji. Marzy ona o wielkiej miłości, jednak jej temperament stanowi nie lada wyzwanie dla potencjalnego partnera. Poza tym często sama ma z tym problem, jak więc ktoś inny mógłby z nią wytrzymać?

Szczególną uwagę bohaterka zwraca na mężczyznę, który w każdym tygodniu nadaje u niej paczki adresowane do Włoch. Okazuje się, że to Cassiano Lorenzo, prezes jednej z największych korporacji w Nowym Jorku. I obiekt westchnień wielu kobiet. Wkrótce okazuje się jednak, że jest on zainteresowany tylko jedną – piękną pracownicą punktu nadania przesyłek. Między nimi szybko nawiązuje się gorący romans. Jednak bohaterka jeszcze nie wie, że życie wcale nie szykuje jej bajkowego zakończenia. A znajomość z Lorenzo okaże się dopiero początkiem niebezpiecznych zdarzeń. Od tej pory jej życie zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni, a tajemnicze wydarzenia na zawsze odmienią jej los.

Autorka książki, Angelika Łabuda, stworzyła niezwykle wciągającą historię, która jednocześnie rozgrzeje was do czerwoności. Jeśli więc szukacie pikantnych opowieści z nutą sensacji w tle, trafiłyście idealnie. Znajdziecie tu barwne postacie, wartką akcję i nietuzinkową fabułę. A poza tym nie zabraknie też sporej dawki gorącego uczucia. Jedno jest pewne. Tę powieść przeczytacie od pierwszej do ostatniej strony z zapartym tchem i wypiekami na twarzy.

Przypominamy, że książka pt. Cassiano Boss, która jest początkiem serii Dangerous, jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom powieści erotycznych.

Przeczytaj także