Seria Anastazja Kamieńska – tom 19

Seria Anastazja Kamieńska - kup na TaniaKsiazka.plSeria Anastazja Kamieńska to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury kryminalnej i sensacyjnej. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim fani twórczości Aleksandry Mariniany. Ponieważ prezentowana dziś powieść pt. Wieczny odpoczynek to już 19. książka ze wspomnianej serii. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Zwłaszcza że cykl cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród czytelników, a jego kolejne części w błyskawicznym tempie osiągają status bestsellerów. Przekonajcie się zatem sami o fenomenie tej autorki!

Seria Anastazja KamieńskaWieczny odpoczynek, tom 19

Caryca rosyjskiego kryminału po raz kolejny w akcji! I po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces to nie kwestia przypadku.

Młody milicjant, Sasza Barsukow, ginie w tajemniczych okolicznościach w Moskwie. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że Sasza spotykał się z Lerą. Dziewczyna obecnie mieszka z dziadkiem, który dziesięć lat temu zabił jej rodziców. Dopiero niedawno wyszedł z więzienia. I wszystko wskazuje na to, że jest on zamieszany w sprawę morderstwa Barsukowa. Poza tym całą sytuację komplikuje fakt, że Lera nosi na palcu wystawny pierścionek z brylantem. A pierścionek ten zaś łudząco przypomina biżuterię skradzioną przed dziesięciu laty. I to podczas zabójstwa żony wysoko postawionego rosyjskiego urzędnika.

Anastazja Kamieńska i jej koledzy z wydziału zabójstw mają twardy orzech do zgryzienia. W dodatku śledczy odnajdują kolejne tropy. I przekonują się, że muszą znaleźć klucz do rozwiązania wszystkich zagadek, zanim będzie za późno.

Seria Anastazja Kamieńska to świetna propozycja dla każdego, kto poszukuje mrocznych i nietuzinkowych kryminałów. Autorka od początku do końca trzyma czytelników w niepewności, a napięcie rośnie z każdym kolejnym rozdziałem. Wartka akcja sprawia, że nie ma tu ani chwili na nudę i wolniejsze tempo. Zatem jeśli jesteście miłośnikami gatunku, a do tej pory nie słyszeliście o tej serii, koniecznie nadróbcie zaległości!

Tom 19 pt. Wieczny odpoczynek znajdziecie tutaj. Natomiast pozostałe książki z serii są tutaj.

Przeczytaj także