Seria 10 niepowtarzalnych vlepek – nowa realizacja księgarni TaniaKsiazka.pl!

Po zakładkach magnetycznych i koszulkach przyszedł czas na kolejną realizację – TanioKsiążkowe Vlepki. Księgarnia TaniaKsiazka.pl zaprojektowała, zrealizowała i wprowadziła do sprzedaży serię 10 niepowtarzalnych vlepek. Są to naklejki o rozmiarze 7×7 cm ze specjalnie przygotowaną, oryginalną grafiką. Każda z 10 wersji vlepek  zawiera komunikat do społeczeństwa, w którym zachęcamy do czytania książek.

Vlepki są dostępne na stronie księgarni w dwóch pakietach – Mega pakiet 50 sztuk (po 5 sztuk vlepek każdego rodzaju) oraz Pakiet 20 sztuk (po 2 sztuki vlepek każdego rodzaju).

Poniżej prezentujemy wizualizację vlepek oraz oryginalny opis, stworzony specjalnie na potrzeby projektu „TanioKsiążkowa Vlepka”.

TanioKsiążkowe Vlepki

TanioKsiążkowe vlepkiTanioKsiążkowe vlepki
TanioKsiążkowe vlepkiTanioKsiążkowe vlepki
TanioKsiążkowe vlepki

Opis:

Czytelnictwo w Polsce plasuje się na umiarkowanym poziomie. Odsetek czytających książki nie jest tragiczny, lecz coroczne statystyki podawane do wiadomości publicznej jasno dają nam do zrozumienia, iż mogłoby być o wiele lepiej, stać nas po prostu na więcej. Co zatem uczynić, aby zwiększyć odsetek książkowych zapaleńców w naszym kraju? Należy działać i to właśnie robimy my, ekipa księgarni TaniaKsiazka.pl.

Dlaczego? To chyba oczywiste – od sprzedaży ważniejsza jest kultura, edukacja i ogólny rozwój społeczeństwa. Wszak czytanie poszerza horyzonty, kształci oraz zapewnia niezapomnianą dawkę rozrywki. Przecież nikt nie chce żyć w kraju, gdzie książka jest uważana za wroga publicznego numer jeden!

Zrealizowana przez księgarnię TaniaKsiazka.pl seria vlepek zawiera graficzną postać dialogu ze społeczeństwem, która w klarowny i niekiedy dowcipny sposób pokazuje wartość i siłę książek. Książka powinna być naszym towarzyszem, przyjacielem, nauczycielem, a nawet nieraz przewodnikiem.

Zachęcamy do włączenia się w inicjatywę rozsiewania książkowego amora. Książka nie zginie, jeśli nieustannie będzie żyła w naszych sercach.

Zasada jest prosta: przygarnij vlepki, rozmieść je w widocznym miejscu o natężonym ruchu jednostek ludzkich (oczywiście tylko tam, gdzie jest to dozwolone) i pozwól innym przejrzeć na oczy. Im więcej osób je zobaczy, tym większa szansa, iż Imperium Książki będzie nieustannie rosło w siłę.

Ty też możesz zostać bohaterem i uratować świat książki!

Przeczytaj także