Sekrety letniego ogrodu – coś dla kobiet

Sekrety letniego ogrodu - kup na TaniaKsiazka.plSekrety letniego ogrodu to idealna propozycja dla wszystkich miłośniczek powieści obyczajowych. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury dla kobiet. Prezentowany dziś tytuł, którego autorką jest Hannah Richell, na polskim rynku będzie dostępny od 10 lipca 2019 roku. Jeśli zatem poszukujecie nowej i wciągającej historii na letnie wieczory, trafiłyście idealnie. Książka pt. Sekrety letniego ogrodu cieszy się już ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek na całym świecie, stając się międzynarodowym hitem. Koniecznie sprawdźcie to same i przekonajcie się, co takiego ma w sobie ta powieść. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że Hannah Richell ma już na koncie kilka bestsellerowych pozycji. Dzisiejszym tytułem potwierdza, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku.

Sekrety letniego ogrodu – opowieść o zakazanej miłości i rodzinnych tajemnicach

Co czeka na czytelniczki w tej historii? To pełna sekretów posiadłość, która skrywa mroczne rodzinne tajemnice. Są tu również dwie historie, które dzieli aż sześćdziesiąt lat. I dwie kobiety, których losy są splecione na zawsze.

Lillian i Charles mają imponującą rezydencję, którą wypełniają bezcenne dzieła sztuki. Jednak z tego powodu dwudziestosześcioletnia kobieta czuje się tylko kolejną ozdobą w kolekcji męża. Tym samym pojawienie się w ich posiadłości charyzmatycznego artysty sprawia, że świat Lillian wywraca się do góry nogami.

Maggie Oberon właśnie zerwała zaręczyny. I jedyne czego teraz pragnie, to ucieczka na drugi koniec świata. Wiadomość o chorobie ukochanej babci Lillian każe jej jednak przyjechać do Cloudesley. Niegdyś budząca zachwyt, dziś popadająca w ruinę posiadłość budzi przerażenie Maggie. Dziewczyna próbuje ratować rodzinny majątek. A przez to już wkrótce odkrywa sekrety, które na zawsze mogą odmienić jej życie.

To niezwykle wzruszająca opowieść, która na długo po zakończeniu książki zostanie w waszych sercach. Przypominamy, że książka pt. Sekrety letniego ogrodu będzie dostępna w sprzedaży od 10 lipca bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy go wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych.

Przeczytaj także