Sekretny język kotów – co mówi twój kot?

Sekretny język kotów - kup na TaniaKsiazka.plSekretny język kotów to nie lada gratka dla wszystkich miłośników i wielbicieli tych czworonożnych stworzeń. Ponieważ mówi się, że koty to jedne z bardziej tajemniczych, oswojonych stworzeń na świecie. No właśnie, czy na pewno oswojonych? Czy te futrzaki właściwie da się ujarzmić? Książka Sekretny język kotów na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 13 listopada 2019 roku. I jest to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chciałby lepiej zrozumieć swojego pupila. Ponieważ autorka tej pozycji udowadnia, że kota da się jednak zrozumieć, a nawet da się z nim porozumieć! Oczywiście wszystko to na kocich zasadach… W końcu nie bez powodu w sieci pełno jest memów o tym, że człowiek, to koci sługa.

Sekretny język kotów – kilka słów o książce

Zastanawialiście się kiedyś, co tak naprawdę mówi do was wasz kot? Czy jego słodkie pomrukiwania oznacza, że wyznaje wam miłość, czy właśnie planuje podbój waszego mieszkania? Okazuje się, że te futrzane czworonogi mają wiele do powiedzenia. Mogą fukać, mruczeć, prychać, a nawet krzyczeć, czy dać długi koncert wycia.

Susanne Schötz jest profesorem szwedzkiego Uniwersytetu w Lund. I to właśnie ona postanowiła wziąć na warsztat zachowanie i mowę kotów. W związku z tym w swojej przełomowej książce udowadnia, że koty rozmawiają nie tylko ze sobą, ale także ze swoimi opiekunami. Dzięki spostrzeżeniom i wskazówkom zawartym w prezentowanej dziś pozycji rozszyfrujecie mowę waszego kota. Poza tym poznacie lepiej jego potrzeby – kiedy chce być w samotności, a kiedy wymaga pieszczot. Ale przede wszystkim zrozumiecie jego zachowanie w codziennych sytuacjach.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Sekretny język kotów na polskim rynku będzie dostępny w sprzedaży od 13 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ten tytuł wszystkim miłośnikom, a przede wszystkim właścicielom, kotów. Od teraz, dzięki Susanne Schötz, doskonale zrozumiecie i odczytacie swojego kota. Jeśli więc w waszym domu jest obecny ten futrzak, koniecznie sięgnijcie po prezentowany dziś poradnik. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

 

Przeczytaj także