Ścieżka prostej obfitości – nowe wydanie!

Ścieżka prostej obfitości. 365 dni do życia w harmonii i radości to międzynarodowy bestseller, który w błyskawicznym tempie wszedł do klasyki literatury motywującej. Chcielibyście zmienić coś w swoim życiu, ale nie do końca wiecie, jak się za to zabrać? Przytłacza was wizja ogromu zmian? A może po prostu potrzebujecie dobrego przewodnika, który pomoże wam zrobić ten pierwszy krok?

Autorka, Sarah Ban Breathnach, nauczy was, jak odzyskać równowagę i zainspiruje do zmiany na lepsze.

Ścieżka prostej obfitości - kup na TaniaKsiazka.plŚcieżka prostej obfitości – co w środku?

Czytelnicy znajdą tu przede wszystkim ogrom inspirujących cytatów i przydatnych medytacji. A do tego praktyczne porady i miejsce na własne zapiski. To wszystko sprawia, że każdego dnia znajdziecie chwilę na to, by zatrzymać się w tym pędzącym świecie. Złapiecie oddech i skupicie się na tym, co dla was najważniejsze. Poza tym autorka zadaje wiele ważnych pytań, na które warto odpowiedzieć. Pytań, które mogły umknąć wam w codziennym biegu.

Literatura inspirująca często jest w stanie pomóc osobom, które zagubiły się w codziennym chaosie wydarzeń, pracy, życia. Ta książka zdecydowanie pomoże wam obrać właściwy kurs. Zatrzymacie się na chwilę, zyskacie czas, by przyjrzeć się dokładnie otaczającym was sprawom. Dzięki temu tytułowi znajdziecie kilka chwil dla siebie i poczujecie pozytywną energię, która popchnie was w stronę zmian na lepsze.

Autorka zebrała w jednym tytule jak największą ilość praktycznych rad, swojej wiedzy i inspirujących cytatów. Książka została utrzymana w formie dziennika, dzięki temu po każdym dniu będziecie mogli usiąść i w spokoju przeanalizować to, co się wydarzyło. A poza tym uczy jak celebrować wewnętrzną radość, szukać piękna w prostych przyjemnościach, a także jak dobrze spędzać codzienne chwile, aby nie stracić z oczu samego siebie i nie utracić wewnętrznej równowagi.

Książkę pt. Ścieżka prostej obfitości. 365 dni do życia w harmonii i radości znajdziecie tutaj.

Jeszcze raz gorąco polecam ją wszystkim tym, którzy pragną wprowadzić zmiany w swoim życiu. To niezawodna pomoc, z którą osiągniecie szczęście.

Przeczytaj także