Na scenie – nowa książka od bestsellerowej Vi Keeland

Już 13 marca w księgarniach pojawi się druga część gorącej serii Na scenie od bestsellerowej autorki erotyków – Vi Keeland. Po Show przyszedł czas na Rytm.

Na scenie - nowa książka od bestsellerowej Vi Keeland. Zamów w TaniaKsiazka.pl >>

Na scenie – nowa książka od bestsellerowej Vi Keeland

Tym razem czytelniczki będą miały okazję, żeby zagłębić gorącą miłość w rytmie rocka.

Lucky jest – jak mogłoby wskazywać jej imię – szczęściarą. Już jako nastolatka podkochiwała się w Dylanie Ryderze, sławnym muzyku rockowym, a teraz się z nim umawia! Dziewczyna jest szczęśliwa. Nic dziwnego, przecież każda nastolatka marzy o tym, żeby przynajmniej mieć okazję poznać swojego idola, a co dopiero, żeby się z nim spotykać.

Lucky jedzie ze swoim chłopakiem w trasę koncertową, a podczas podróży szczęście przestaje jej sprzyjać. No cóż, niezbadane są wyroki… serca. 😉

Do zespołu dołącza jeszcze jeden muzyk. To właśnie przez niego, dziewczyna zacznie się zastanawiać nad tym, czy to, co czuje do Dylana, nie jest przypadkiem pokłosiem jej nastoletniej fascynacji, a nie miłością. Co więcej, ten nowy mężczyzna zdaje się też bardzo mocno zauważać obecność Lucky. No i masz: gorąca intryga gotowa.

Chcesz się dowiedzieć, czy Lucky zdoła oprzeć się pokusie, przynajmniej przez czas trwania trasy koncertowej? Tylko jak to zrobić, gdy od napięcia między nią a przystojnymi muzykami aż iskrzy? Jedno jest pewne, Vi Keeland nie zawodzi swoich fanek. Będzie pikantnie, zmysłowo i ciekawie. Ta książka rozgrzeje do czerwoności nie tylko miłośniczki rocka. 😉 Przecież to, że powieści erotyczne tej autorki szybko wskakują na listę bestsellerów „New York Timesa”, mówi samo za siebie. A sama pisarka? Swojego męża poznała podobno, gdy miała 6 lat, a teraz żyją długo i szczęśliwie. I tylko takich zakończeń Wam życzę.

Poprzednią część tej serii Na scenie, o sercowych perypetiach Kate, która bierze udział w pewnym reality show, możecie kupić tutaj. Do premiery kolejnej części macie tyle czasu, że spokojnie zdążycie ją przeczytać. 😉

Nową książkę Vi Keeland – Rytm, możecie zamówić w przedsprzedaży nawet dzisiaj (jest tutaj). Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Kobiecego.

Przeczytaj także