Satchin Panda – Śpij, jedz i ruszaj się

Satchin PandaSatchin Panda to autor książki pt. Śpij, jedz i ruszaj się zgodnie ze swoim rytmem okołodobowym, która w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem, zyskując status bestsellera. Teraz powody do zadowolenia mają także polscy czytelnicy, ponieważ tytuł ten jest już dostępny w sprzedaży na naszym rynku. Książka przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi poradników. Poza tym to doskonała propozycja dla każdego, kto chciałby rozpocząć zdrowszy tryb życia i zadbać o swoje zdrowie. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tej pozycji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Satchin Panda – rewolucyjny poradnik, kilka słów o książce

Zastanawialiście się, ile zależy od waszego rytmu okołodobowego? Autor udowadnia, że zgranie się z nim to klucz do zdrowia i smukłej sylwetki. Ponieważ czas, w którym jecie, śpicie, ćwiczycie i pracujecie, jest ważniejszy, niż do tej pory mogliście sądzić. Tym samym regulując rytm dnia, zyskacie lepsze życie niemal z dnia na dzień. Proste zasady opisane w tej książce wywołają prawdziwą rewolucję w waszym życiu. Ujarzmienie mocy rytmu okołodobowego pomoże wam osiągnąć wymarzoną wagę, przyczyni się do znacznej poprawy funkcjonowania jelit i wzmocni układ odpornościowy. Poza tym rozjaśni myśli, dzięki czemu będziecie uzyskiwać lepsze wyniki w nauce i pracy. A wszystko to zależy od waszych codziennych wyborów.

Zmagacie się z problemami zdrowotnymi? Nie możecie schudnąć? Macie kłopoty ze snem i dokuczają wam jelita oraz problemy trawienne? A może cierpicie na chroniczne uczucie niepokoju lub depresję? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząca, ta książka to zdecydowanie pozycja dla was. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie rewolucyjne podejście do zdrowego trybu życia, które prezentuje Satchin Panda.

Przypominamy, że książka pt. Śpij, jedz i ruszaj się zgodnie ze swoim rytmem okołodobowym jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu. A przede wszystkim każdemu, kto interesuje się poradnikami, dotyczącymi zdrowego stylu życia.

Przeczytaj także