Sarah J. Maas – książki tej autorki warto znać!

Sarah J. MaasSarah J. Maas to autorka, która jest idealnym przykładem na to, że sukces jako pisarz można odnieść niezależnie od wieku. Na swoim koncie ma ona niezwykłe osiągnięcie, związane z serią Szklany tron, która stała się światowym bestsellerem. Co w tym niesamowitego? Otóż, pierwszą część owego cyklu napisała mając 16 lat!

Jeśli więc jesteś początkującym, młodym twórcą, to z pewnością budująca wiadomość i dodatkowa zachęta, by zapoznać się z twórczością owej pisarki. Natomiast, jeśli twoje zainteresowania skupiają się raczej wyłącznie na czytaniu książek, to również warto, byś sięgnął po niesamowite powieści, które wychodzą spod pióra tak znakomicie zapowiadającej się autorki.

Sarah J. Maas jest specjalistką od powieści fantastycznych, w które z niezwykłym wyczuciem wplata wątki romantyczne. Bohaterkami jej powieści zazwyczaj są kobiety, mające niewiele wspólnego ze stwierdzeniem „słaba płeć”. Są silne oraz odważne i niezależnie od sytuacji zawsze są gotowe walczyć w imię swoich ideałów. A przy tym wszystkim onieśmielają nadzwyczajną urodą i zachwycają elegancją. Trudno je zranić i jeszcze trudniej wyplątać się z niebezpieczeństwa, kiedy zajdzie się im za skórę. Książki Sary J. Maas zostały przetłumaczone aż na 23 języki, a grono jej fanów powiększa się z dnia na dzień.

Dlatego też TaniaKsiazka.pl przygotowała specjalną listę, na której znajdziecie wszystkie książki autorstwa Sarah J. Maas. Oczywiście każdy egzemplarz, czy to w formie tradycyjnej książki, czy elektronicznej, otrzymasz teraz z dodatkowym rabatem, który sięga nawet 30%! Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i nie przegap tak wspaniałej okazji!

Wszystkie książki Sarah J. Maas znajdziesz tutaj.

Przeczytaj także