Samantha Young – To, co najważniejsze!

To, co najważniejsze to książka, która rozpoczyna kolejną serię bestsellerowej pisarki. Dla miłośników romansów i literatury pięknej jest to pozycja absolutnie nie do przegapienia. Przekonajcie się sami, co tym razem przygotowała pisarka dla swoich wiernych czytelników. Wszyscy, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Young teraz mają niepowtarzalną okazję.

To, co najważniejsze – kilka słów

Czytelnik przenosi się do miasteczka Hartwell, spokojnej nadmorskiej miejscowości. To tutaj, dzięki tajemnicy sprzed wielu lat pewna kobieta zrozumie, co oznacza prawdziwa miłość.

Główna bohaterka, doktor Jessica Huntington z całego serca angażuje się w problemy swoich pacjentek, pochodzących z więzienia dla kobiet. Jednak w życiu prywatnym skutecznie unika związków uczuciowych. A wszystko przez bolesne doświadczenia.

Pewnego dnia kobieta w więziennej bibliotece odkrywa plik starych listów miłosnych. Postanawia udać się do malowniczego Hartwell aby dostarczyć korespondencję adresatowi. Okazuje się, że nadmorska miejscowość rzuca na bohaterkę urok i skrada jej serce. Ponadto uwagę kobiety zwraca przystojny właściciel miejscowego baru.

Od czasu rozwodu z niewierną żoną, Cooper Lawson stara się skupić na tym, co dla niego najważniejsze. Prowadzi bar, który od lat znajduje się w rodzinie Lawsonów, skupia się na kontaktach z najbliższymi. Kiedy jednak Jessica pojawia się w jego lokalu, mężczyzna czuje, że jest w stanie jeszcze raz otworzyć swoje serce. Wzajemne przyciąganie z dnia na dzień staje się coraz silniejsze, jednak bohaterka uparcie i skutecznie broni się przez bliskim związkiem.

Przed Cooperem niezwykle trudne zadanie. Musi on przekonać Huntington, że jest wżyciu coś, o co warto walczyć. Ale by to uczynić, musi ofiarować jej znacznie więcej, niż tylko namiętność.

Książkę To, co najważniejsze znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także