Rządzimy w rankingach Ceneo i Opineo!

Kochani Książkoholicy, dzięki opiniom, które nam wystawiliście, dzięki głosom, które na nas oddaliście, zdobyliśmy bardzo ważne wyróżnienia!

Rządzimy w rankingach Ceneo i Opineo!

Rządzimy w rankingach Ceneo i Opineo!

Dwa pierwsze miejsca w Rankingu Ceneo.pl 2019 i…

We wtorek, 15 października, podczas uroczystej gali poznaliśmy wyniki 10., jubileuszowego Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo 2019. Od tej pory uśmiechy nie schodzą nam z twarzy, bo TaniaKsiazka.pl zajęła:

🥇 1. miejsce w kategorii Multimedia
🥇 1 miejsce w kategorii Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz
🥉 3. miejsce w kategorii Wybór użytkownika

Łukasz Kierus, założyciel TaniaKsiazka.pl ze statuetkami Ceneo 2019

O tym, jakie sklepy w poszczególnych kategoriach znalazły się na podium, zdecydowaliście właśnie Wy, sukcesywnie oceniając swoje zakupy i oddając głos w plebiscycie Wybór użytkownika. Ocenialiście jakość obsługi klienta i cały proces zakupowy: począwszy od złożenia zamówienia, a na jego odbiorze kończąc.

W zeszłym roku też zdobyliśmy wyróżnienia w kategoriach Multimedia i Wybór użytkownika. Jednak to, że w tym roku jesteśmy także Najlepszym sprzedawcą w Kup Teraz, pozytywnie nas zaskoczyło.

Łukasz Kierus, właściciel TaniaKsiazka.pl

1. miejsce w Rankingu Opineo.pl

Wyniki tegorocznego Rankingu Sklepów Internetowych opublikowało też Opineo.pl. W zeszłym roku w kategorii Książki zajęliśmy 3. miejsce, a w tym – znaleźliśmy się na najwyższym stopniu podium!

🥇 1. miejsce w Rankingu Opineo.pl 2019 w kategorii Książki!

Z opinii, które zamieścili użytkownicy, wynika, że doceniacie nas nie tylko za to, że w swojej ofercie mamy mnóstwo książek i bardzo szybko możecie znaleźć u nas nowości. Cenicie także naszą obsługę klienta (wielki ukłon w stronę naszego Biura Obsługi Klienta) oraz zaangażowanie w akcje charytatywne, a część zysków z każdego zamówienia zasila konto Fundacji „Pomóż Im” prowadzącej Białostockie Hospicjum dla Dzieci.

W Rankingu Opineo.pl nasza księgarnia znalazła się też na 6. miejscu w zestawieniu najlepszych polskich sklepów internetowych!Statuetki wręczono zwycięzcą w 16 kategoriach

Te wyróżnienia, które dostajemy, a które pochodzą de facto od Was, bo o ich przyznaniu decydują Wasze opinie i głosy, są dla nas bardzo ważne. Dzięki nim wiemy, że wychodzi nam to, co robimy. Musicie jeszcze wiedzieć, że nie spoczywamy na laurach i codziennie pracujemy nad tym, żeby TaniaKsiazka.pl była Waszym ulubionym miejscem książkowych i nie tylko książkowych zakupów.

Olbrzymie DZIĘKUJEMY ❤️

Przeczytaj także