Ryżowy podarunek Francisco Azevedo już wkrótce w sprzedaży!

Ryżowy podarunekRyżowy podarunek to książka, której autorem jest Francisco Azevedo. Powieść w sprzedaży ukaże się już 24 października bieżącego roku nakładem Wydawnictwa Kobiecego. Jeśli jeszcze nie wiecie, czym zapełnić długie, jesienne wieczory to jest to idealna propozycja właśnie dla was.

O czym opowiada Ryżowy podarunek?

To historia Antonio, który ma już ponad osiemdziesiąt lat. Mężczyzna wspomina losy swojej rodziny, zaczynając od 1908 roku. José Custódio i Maria Romana, rodzice bohatera są młodym małżeństwem. Postanawiają wyemigrować z Portugalii, w której panuje kryzys, do Brazylii – jawiącej się jako ziemia obiecana. Do całej wyprawy przyłącza się również ciocia, Palma. Młodzi w podróż życia zabierają też ze sobą worek ryżu podarowany im w dniu zaślubin przez ową kobietę. Są to ziarna, którymi zostali obsypani wychodząc z kościoła. I któż mógłby przypuszczać, że właśnie taki prezent stanie się magicznym talizmanem? To dzięki niemu rodzina przetrwa najtrudniejsze chwile i to on stanie się składnikiem niezwykłego szczęścia.

Ryżowy podarunek to opowieść o ludzkiej sile charakteru, ale również o jego kruchości. Wola walki, chęć przetrwania i miłość, a także nadzieja, to wszystko, co czytelnik znajdzie w tej niezwykłej, lirycznej historii. A oryginalny styl Francisco Azevedo zadowoli nawet najbardziej wymagającego czytelnika. Dajcie porwać się zachwycającemu obrazowi brazylijskiej rodziny, który już na zawsze zostanie w waszej pamięci.

Przypominamy, że Ryżowy podarunek autorstwa Francisco Azevedo w na polskim rynku pojawi się już 24 października bieżącego roku nakładem Wydawnictwa Kobiecego. Gorąco polecamy tę książkę, która idealnie sprawdzi się podczas jesiennych wieczorów. Tego nie możecie przegapić!

Przeczytaj także