Ruszyły TargiKsiazki. Online vol. 2

Mamy to! Ruszyły TargiKsiazki.Online vol. 2, czyli wielkie Święto Książkoholików. Przez najbliższe cztery tygodnie czekają na Ciebie niesamowite atrakcje, które na pewno zaspokoją wielki czytelniczy głód. W programie mamy naprawdę smakowite kąski. Ucztować możesz bez wychodzenia z domu, ponieważ targi odbywają się całkowicie w przestrzeni wirtualnej. Zatem wyprasuj piżamę, wypastuj kapcie i przeczesz kocyk, bo wpraszamy się do Twojego salonu!

TargiKsiazki.Online vol. 2

TargiKsiazki.Online vol. 2: 5-30 października!

Wiosną cały świat wstrzymał oddech. Pandemia pokrzyżowała wiele planów, burząc dotychczasowy porządek i wszyscy przez chwilę stracili orientację w czasoprzestrzeni. Odwołanie Targów Książki, imprezy, na którą czekają tysiące ludzi, wywołałyby falę głębokiego smutku, której skutki mogłyby być niewyobrażalne. Dlatego właśnie naszą imprezę przenieśliśmy do Internetu i już w czerwcu wszystkie mole książkowe, przy wtórze pomruków ulgi i salw radości, wzięły udział w pierwszej edycji wydarzenia TargiKsiazki.Online. Uratowaliśmy świat…uff…

Wirus nie odpuszcza, podobnie jak uzależnienie od czytania, przez co kolejna edycja naszych targów nie może wrócić do starej formuły. Dlatego właśnie ponownie odbywa się… wszędzie! — Czyli tam, gdzie są jej uczestnicy. TargiKsaizki.Online vol. 2 goszczą w domu, w pracy (gdy szef nie patrzy), w pociągu, autobusie czy w lesie podczas spaceru. Wystarczy dostęp do sieci, by stać się częścią wyjątkowego czytelniczego eventu. Koniecznie napraw relacje ze swoim dostawcą Internetu, zapłać zaległe rachunki za telefon, ponieważ od 5 do 30 października musisz być z nami Online!

TargiKsiazki.Online vol. 2 – co przygotowaliśmy?

Tym razem znowu czeka na ciebie moc atrakcji, które spowodują szybsze bicie serca. Przed Tobą wywiady wideo oraz spotkania live i chaty z ulubionymi pisarzami (nie bójmy się użyć tych słów – mamy na liście naprawdę grube nazwiska!). Przygotowaliśmy również mnóstwo promocji tematycznych, zatem jakikolwiek gatunek kochasz – przyczynimy się do tego, że ta miłość będzie spełniona. Oprócz tego w programie wyprzedaże i wirtualne stoiska ponad czterdziestu wydawnictw! Możesz kupować książki bez stresu, że nie zdołasz udźwignąć zakupów. Wszystkie łupy wyślemy do ciebie kurierem pod same drzwi! I jeszcze prawdziwa gratka dla każdego, kto miłuje literaturę ponad wszystko – konkurs, w którym możesz wygrać rok czytania za darmo! To co, widzimy się w wirtualu?

Dołącz do wydarzenia TargiKsiazki.Online vol. 2. >>

TargiKsiazki.Online vol. 2

Przeczytaj także