Rozmowy z seryjnymi mordercami – nowe wydanie

Rozmowy z seryjnymi mordercami - kup na TaniaKsiazka.plRozmowy z seryjnymi mordercami to nie lada gratka dla wszystkich miłośników literatury faktu i reportaży. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośnicy książek z kryminalnym akcentem. Autor, Christopher Berry-Dee, przeprowadził w życiu wiele niekonwencjonalnych i mrożących krew w żyłach rozmów z seryjnymi zabójcami. Stąd też narodził się pomysł, by swoje doświadczenia opisać w książce. Pozycja ta szybko stała się międzynarodowym hitem, zyskując status bestsellera. Jesteście ciekawi, co takiego ma w sobie, iż cieszy się tak ogromną popularnością? Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami! Dodamy jeszcze, że nowe wydanie książki na polskim rynku pojawi się w sprzedaży od 26 lutego 2020 roku.

Rozmowy z seryjnymi mordercami – kilka słów o książce

Christopher Berry-Dee to światowej sławy kryminolog śledczy. W związku z tym zdobył zaufanie morderców z różnych kontynentów. Tym samym odwiedzał ściśle strzeżone więzienia, w których przebywają i szczegółowo dyskutował o ich potwornych zbrodniach. Unikatowe wywiady, przeprowadzone przez autora w kilkunastu najcięższych zakładach karnych świata, rejestrowane na taśmie magnetofonowej i filmowej, zawierają opisy przerażających czynów.

W pewnym momencie życia autor postanowił przekształcić je w zdumiewającą książkę, która w błyskawicznym tempie została wpisana do kanonu klasyki literatury kryminalnej. Berry-Dee opisuje w niej nie tylko spotkania z najbardziej amoralnymi ludźmi na świecie. Czytelnicy znajdą tu przede wszystkim ich własne relacje na temat dokonanych przestępstw. Daje w ten sposób odbiorcom wgląd w psychikę ludzi, którzy popełnili najgorszą możliwą zbrodnię bezlitośnie pozbawili życia inną istotę ludzką.

Przypominamy, że nowe, odświeżone wydanie książki pt. Rozmowy z seryjnymi mordercami, na polskim rynku w sprzedaży pojawi się już od 26 lutego 2020 roku. Prezentowaną dziś pozycję autorstwa Christophera Berry-Dee znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ten tytuł wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży. Również wielbiciele kryminalnych klimatów powinni zwrócić na tę książkę szczególną uwagę. W końcu nie bez powodu stała się klasykiem gatunku i zyskała status bestsellera, stając się ogromnym, międzynarodowym hitem. Przekonajcie się sami!

Przeczytaj także