Rozgrzejcie się w grudniu – nowości w erotykach!

Już dziś rozgrzejcie się w grudniu i sięgnijcie po literaturę, która rozpala do czerwoności. Prezentowane dziś historie pobudzą wasze zmysły, wciągną was do reszty i spowodują wypieki na twarzy. Zgadza się, dziś przed wami nowości z literatury erotycznej. Idealne tytuły na mroźny grudzień. Z tymi książkami żadna pogoda nie będzie wam straszna. Zatem do dzieła! Sprawdźcie, po jakie gorące opowieści warto sięgnąć w tym miesiącu.

Rozgrzejcie się w grudniu, czyli nowe erotyki już są!

Gorące dochodzenie - kup na TaniaKsiazka.pl

Gorące dochodzenie L.H. Cosway

Maisie Wilkins, pracuje w prywatnym biurze detektywistycznym. Pomaga tam doświadczonym detektywom w zbieraniu informacji i rozwiązywaniu zagadek. Podczas imprezy firmowej nieoczekiwanie bohaterka wdaje się w romans ze współpracownikiem , największym ciachem na Ziemi i najlepszym detektywem, Cameronem Grantem. Czy jednak biurowy romans to na pewno dobry pomysł?

Układ z milionerem - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Układ z milionerem Pola Kraucz

Ivon dobrze wie, czym jest bieda i co naprawdę można kupić za pieniądze. Gdyby musiała martwić się tylko o siebie, z pewnością byłoby jej łatwiej. A ponieważ jej ojciec to zwykły pijak, to na niej spoczywa odpowiedzialność za młodsze rodzeństwo. Dziewiętnastolatka trafia do bogatej dzielnicy, gdzie zamierza żebrać o pieniądze. Tam trafia na dom bogatego Olivera, o którym krążą miejskie legendy. Jest nie tylko bogaty, ale to ponoć również niebezpieczny gangster. Dziewczyna nie ma jednak wyboru i prosi go o pomoc. Ten się zgadza, ale chce czegoś w zamian.

The maddest obsession - zobacz na TaniaKsiazka.pl

The Maddest Obsession Danielle Lori, tom II serii Made

W oczach większości ludzi Christian jest przykładnym stróżem prawa. Niemniej półświatek Nowego Jorku zna go jako kogoś zupełnie innego. Jest tak mocno powiązany z mafią, że z powodzeniem mógłby być jednym z jej członków. Gianna, żona mafiosa, jest dla niego zakazana, a poza tym mężczyzna ledwo ją toleruje. Tymczasem ona nie wie, że za jego niechęcią i okazywaną nienawiścią kryje się prawdziwa obsesja na jej punkcie.

Rozgrzejcie się w grudniu

Gangsterskie porachunki Meg Adams

Joanna Maj bez opamiętania zakochuje się w seksownym Piotrze Górskim. Jednak już wkrótce policjant z namiętnego i pełnego pasji kochanka zmienia się w zimnego drania. Okazuje się, że prowadzi on podwójne życie, dalekie od zgodnego z prawem. Tym samym bohaterka zostaje wplątana w niebezpieczną grę, której reguł nie zna.

Rozgrzejcie się w grudniu

Love – Hate, Hate – Love Anna Wolf

Nick Montgomery i Melinda Rourke od lat pałają do siebie nienawiścią. Wkrótce jednak stają się rodziną i spada na nich obowiązek opieki nad osieroconymi dziećmi. Nikt przecież nie mówił, że mają się pokochać. Czy uda się im przełamać wzajemną niechęć dla wyższego dobra?

Przeczytaj także