Rozgrzejcie się jesienią – książki erotyczne

Już dziś rozgrzejcie się jesienią i sięgnijcie po powieści erotyczne, które wywołają wypieki na twarzy! Z tymi tytułami nie ma mowy o jesiennym spadku nastroju. Autorzy postarali się o to, by ich pikantne historie podnosiły ciśnienie i sprawiały, że krew w żyłach zacznie buzować. Niebezpieczne mafijne wątki, namiętne romanse i zbiory opowiadań. W tym zestawieniu każdy znajdzie coś dla siebie. I jedno jest pewne – dzięki tym powieściom niestraszny będzie wam jesienny chłód i deszcz. Zatem sprawdźcie, po które tytuły warto sięgnąć!

Fear you - kup na TaniaKsiazka.plRozgrzejcie się jesienią – Fear you, tom II serii Broken love

Keiran nie ma ciepłych uczuć dla innych i wydaje się, że nic nie jest w stanie tego zmienić. Chociaż Lake głęboko wierzyła w to, że uda się jej go uleczyć. I może ten plan by się powiódł, gdyby nie tajemnice z przeszłości, które zaczęły wychodzić na jaw. A także, gdyby obsesje chłopaka nie brały nad nim góry…

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Grzeszne święta - sprawdź na TaniaKsiazka.plRozgrzejcie się jesienią – Grzeszne święta

To zbiór gorących opowiadań nie tylko na zimowe wieczory. W końcu jesień jest również przejmująco chłodna i deszczowa. Ciepło bijące z rozpalonego kominka, namiętny romans, a zamiast szelestu papieru, towarzyszącego rozpakowywaniu prezentów, słychać szelest ubrań zsuwających się na podłogę. Będzie naprawdę gorąco!

Książka dostępna od 28 października 2020 roku.

Rozgrzejcie się jesienią - sprawdźcie książki na TaniaKsiazka.plRozgrzejcie się jesienią – Bez tchu, tom V serii Rozchwiani

Czy tym razem Łucja i Dymitr zaznają szczęścia i w końcu będą razem? Jak potoczą się ich losy? Czytelnicy mogą być pewni jednego – nie zabraknie tu wielkiej namiętności, emocji i gorącego seksu.

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Rozgrzejcie się jesienią - sprawdźcie książki na TaniaKsiazka.plRozgrzejcie się jesienią – Pretty Reckless

Penn to najbardziej utalentowany gracz futbolu w całym stanie, a rodzice Darii już zadbali o to, aby jego potencjał się nie zmarnował. Chłopak nie tylko został ich nowym „projektem”, ale i synem. Jednak ci dwoje mieli okazję spotkać się cztery lata temu. Wtedy też Daria zabrała mu wszystko, co kochał i na czym mu zależało. Teraz chłopak ma mnóstwo czasu, by zamienić życie Darii w piekło.

Książka dostępna od 25 listopada 2020 roku.

Niegrzeczne święta - kup na TaniaKsiazka.plRozgrzejcie się jesienią – Niegrzeczne święta

Oto zbiór opowiadań, stworzony przez znane i cenione nazwiska. Możecie być więc pewni, że te historie rozgrzeją was do czerwoności i odmienią oblicze zbliżających się świąt. Z nimi nawet najbardziej deszczowe i ponure dni nabiorą kolorów miłości!

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Kostandin - sprawdź na TaniaKsiazka.plRozgrzejcie się jesienią – Kostandin

Alicja liczy, że wakacje w Leicester pomogą jej uporać się problemami w życiu. Już na początku spotyka Kostandina Tironę. Piekielnie przystojny, bezwstydny samiec alfa bez trudu uwodzi bezbronną Alicję, ratując ją z opresji. Jednak kobieta nie ma pojęcia, że los właśnie skrzyżował jej ścieżki z bezwzględnym szefem mafii. A pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego światka, w którym ludzkim życiem rządzą pieniądze, oznacza wielkie kłopoty.

Książka już dostępna.

Przeczytaj także