Rok Szczura – Nowość od Marty Guzowskiej

Rok Szczura - kup na TaniaKsiazka.plRok Szczura to książka polskiej pisarki, Marty Guzowskiej, która w sprzedaży będzie dostępna od 16 października 2019 roku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury sensacyjnej i kryminalnej. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający fan gatunku znajdzie w tej historii coś dla siebie. Przekonajcie się o tym sami!

Rok Szczura – kilka słów o fabule

W świecie post-prawdy nie wiadomo, komu wierzyć. Ponieważ w świecie nadciągającego kryzysu nie wiadomo, z której strony nadejdzie ostateczne zagrożenie. Natomiast w świecie złudzeń, karmimy się nadzieją, że wszystko może być takie, jak kiedyś. Jednak przecież nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

Trzeba się zastanowić, czy przyjaciele, którzy spotykają się po 20 latach niewidzenia, są nadal przyjaciółmi? Czy dawni kochankowie nadal się kochają? A Czy stare morderstwo ma coś wspólnego z tym, które popełniono niedawno? W końcu 20 lat to szmat czasu. W związku z tym pewne rzeczy się zmieniły. Niektóre jednak pozostały takie same. Jak jednak odróżnić te pierwsze od tych drugich?

Paczka przyjaciół ze studiów spędzają ostatnie lato wspólnie. Jednak podczas tego wypadu dochodzi do tragicznego incydentu. Ponieważ zamordowana zostaje dziewczyna. Po dwudziestu latach w równie tajemniczych okolicznościach ginie żona jednego z nich. Wszystkie dowody zaczynają prowadzić do kręgu antyszczepionkowców. Jednak czy tam ukrywa się morderca? A może zbrodnia stanowi część bardziej misternego planu?

Przypominamy, że prezentowana dziś książka Marty Guzowskiej pt. Rok Szczura będzie dostępna w sprzedaży od 16 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom kryminalnych i sensacyjnych powieści. To jedna z tych historii, która buduje napięcie strona po stronie i trzyma w nim czytelnika aż do zakończenia. Tu nic nie jest oczywiste i jasne. Koniecznie sprawdźcie to i przekonajcie się sami o fenomenie tej polskiej pisarki.

Przeczytaj także