Ring Girl – powieść erotyczna już w lipcu

Ring Girl - kup na TaniaKsiazka.plRing Girl to książka, która przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury kobiecej, a przede wszystkim czytelniczkom, lubiącym powieści erotyczne. Prezentowany dziś tytuł na polskim rynku będzie dostępny w sprzedaży od 3 lipca 2019 roku. Warto tutaj wspomnieć, że młoda pisarka, ukrywająca się pod pseudonimem K.N. Haner, ma na koncie już kilka hitów i rozchwytywanych bestsellerów. W związku z tym na jej najnowszą historię czekają niecierpliwie czytelniczki w całej Polsce. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest do tego idealna okazja. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same.

Ring Girl – pasja, ukryte pragnienie i zakazany związek

Główną bohaterką powieści jest Eden, silna, atrakcyjna i przede wszystkim pewna siebie dziewczyna. Na pozór wiedzie ona beztroskie studenckie życie z dala od domu. Tym samym mieszka w Nowym Jorku i chce korzystać z życia, niczego nie żałując. Skrywa jednak w sobie traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa, które karzą jej trzymać się jak najdalej od ringu i bokserskiego świata. Nie sądziła jednak, że jedno wyjście na Galę Mistrzów wywróci jej życie do góry nogami. Całkiem przez przypadek dwójka dawnych znajomych ponownie się spotyka. Okazuje się, że były wychowanek jej ojca, z chłopca, stał się prawdziwym mężczyzną. Maszyną do zabijania.

Logan „Dante” Johnson żyje pod kloszem. Mimo iż jest silny i nieugięty, nie potrafi sprzeciwić się własnemu ojcu. Jednak spotkanie z żywiołową Eden przypomniało mu, że życie to nie tylko zakazany i nakazy oraz dyscyplina.

Czy tajemnice, które skrywają przed sobą, przeszkodzą im w drodze do szczęścia? Czy odnajdą się w świecie, który oboje równie mocno kochają, co nienawidzą? Ponieważ ona jest córką byłego Mistrza Świata w boksie. On natomiast jest pretendentem do tytułu…

Przypominamy, że książka pt. Ring Girl będzie dostępna w sprzedaży już od 3 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury erotycznej i kobiecej.

Przeczytaj także