Recenzje miesiąca wyróżnione w miesiącach wakacyjnych

Kochani, po raz kolejny rozdaliśmy nagrody za recenzje miesiąca. Niedługo ogłosimy, kto otrzymał nagrodę za recenzję we wrześniu, tymczasem przypominamy, które recenzje nagrodziliśmy w miesiącu czerwcu i lipcu. Być może nagrodzone recenzje będą dla Was inspiracją do sięgnięcia po wyróżnione wypowiedzi i przeczytane przez naszych Klientów książki.

Recenzje miesiąca – nagrodzeni w czerwcu 

Recenzje miesiąca - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nagroda główna, czyli bon o wartości 100 zł na zakupy w naszej księgarni za recenzję w miesiącu czerwcu powędrowała do Pani Magdaleny S. za recenzję książki: Zapisane w wodzie Pauli Hawkins. Oto fragment nagrodzonej recenzji:

“To, że Paula Hawkins napisze kolejną książkę, było tylko kwestią czasu. Można się tego było spodziewać, ponieważ jej debiutancka powieść, Dziewczyna z pociągu, w bardzo szybkim czasie zyskała miano bestsellera. Dla mnie historia Rachel nie była najgorsza, jednak zdecydowanie przereklamowana.”

Wyróżnienie za recenzję w miesiącu czerwcu przyznaliśmy Panu: Franciszkowi K. za recenzję książki Literatura faszystowska w obu Amerykach i Pani Oldze P. za recenzję książki Stowarzyszenie umarłych poetów. Serdecznie gratulujemy!

Recenzje miesiąca – nagrodzeni w lipcu 

Recenzje miesiąca - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Miesiąc lipiec także obfitował w wiele wspaniałych recenzji. Nagroda główna za recenzję w lipcu powędrowała do: Pana Przemysława B. za recenzję książki Pax. Poniżej fragment recenzji:

“Nie ukrywam, że czytanie „PAX-a” wciąga. Już sama okładka zwróciła moją uwagę. Lis, niczym symbol z „Małego Księcia”. Przeczytałem pierwszą stronę… drugą, trzecią… Wiedziałem, że muszę ją przeczytać … całą.Nic co wypracowaliśmy i zdobyliśmy nie jest nam przypisane na stałe. Czasami skłania to do refleksji. Moja była taka: Czasami trzeba coś stracić, aby wiele zyskać. Dając wolność, pokazujesz jak bardzo ktoś jest dla Ciebie ważny. Dzięki temu odkrywasz siebie na nowo. Poświęcenie czegoś buduje Twoją dojrzałość.”

Z kolei wyróżnienia za recenzje w miesiącu lipcu powędrowały do: Pani Katarzyny J. za recenzję książki Trup na trzepaku i Pani Katarzyny G. za recenzję książki Przebudzenie Morfeusza.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do pisania kolejnych, wspaniałych recenzji. A już wkrótce wyniki za recenzję w sierpniu i wrześniu.

 

Przeczytaj także