Recenzja miesiąca maja – sprawdźcie, która recenzja została nagrodzona

Recenzja miesiąca maja – co można wygrać?

recenzja

źródło: Pinterst

Pragniemy z radością oznajmić, że wiemy już, do kogo powędruje nagroda za recenzje w miesiącu maju. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że na stronie naszej księgarni pojawia się tyle fantastycznych recenzji i że przybywa osób, które chcą podzielić się wrażeniami po przeczytanej lekturze.

Co miesiąc nagradzamy trzy recenzje, które ukazały się w danym miesiącu, w tym przypadku w maju. Pierwsza nagroda to bon o wartości 100 zł do wydania w naszej księgarni. Dwie pozostałe nagrody to gratisowe książki.

 

Recenzja miesiąca maja – zwycięzcy

recenzja miesiąca maja

Nagroda główna za recenzję zamieszczoną w maju otrzymuje: Bartek H. za recenzję do książki  Nebraska Zbigniewa Białasa. Gratulujemy!

Recenzję można znaleźć tutaj.

Dwie pozostałe nagrody otrzymują: Anna G. za recenzję książki Nie czas na miłość Agnieszki Walczak-Chojeckiej oraz Agnieszka S. za recenzję książki Nie wszystko zostało zapomniane Wendy Walker.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do zamieszczania kolejnych recenzji na naszej stronie TaniaKsiazka.pl

Poniżej fragment nagrodzonej recenzji do książki Nebraska:

Znakomita książka – prowadzone “na luzie” zapiski z pobytu na amerykańskiej prowincji i podróży przez połowę Stanów w 2001 roku. Obserwacje czasem kąśliwe, ale nie do tego stopnia co w „Delicjach ciotki Dee” Teresy Hołówki, i nigdy „publicystyczne”, jak w przypadku niektórych fragmentów „Dziennika z Iowa” Grzegorza Musiała. Czasem Zbigniew Białas pozwala sobie na nieco dłuższa opisy i porównania. Np. wtedy, gdy analizuje zdobywanie oznak rangera w parkach narodowych, w USA traktowanie jednocześnie jako zabawa i nauka. Co oznacza w praktyce, że testy z wiedzy o parku rozwiązywane przez młodych ludzi są w Ameryce starannie sprawdzane i wspólnie analizowane. Autor komentuje, że u nas zapewne nikt by nie brał na serio rywalizacji młodych ludzi o plastikową oznakę – i w ten sposób marnowana byłaby świetna okazja edukacyjna).

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że na stronach naszej księgarni pojawia się coraz więcej fantastycznych recenzji książek, które przeczytaliście. Za wszystkie serdecznie dziękujemy!

Jak co miesiąc nagradzamy trzy recenzje, z których jedna zostanie nagrodzona bonem na zakupy w naszej księgarni oraz dwie wyróżnione recenzje – gratisową książką. Informacje, o tym, jak wziąć udział w konkursie na najlepszą recenzję znajdziecie tutaj: Zgarnij bon o wartości 100 zł za recenzję.

 

Przeczytaj także