Trzy razy ty – Federico Moccia

Trzy razy ty - kup na TaniaKsiazka.plTrzy razy ty to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom twórczości włoskiego pisarza. Warto tutaj również wspomnieć, że najnowsza publikacja to już trzecia część, w której odbiorcy mają okazję poznać przygody bohaterów z bestsellerowej książki pt. Trzy metry nad niebem. Jak skończy się historia Babi, Stepa i Gin? Tego dowiecie się już wkrótce. Polska premiera powieści przewidziana jest bowiem na 23 maja 2018 roku. Trzy razy ty bez wątpienia spodoba się wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i młodzieżowej. Koniecznie sprawdźcie, jak potoczą się losy bohaterów, których pokochali odbiorcy na całym świecie.

Trzy razy ty – maksymalne emocje i ostateczne rozstrzygnięcie

Głównym bohaterem najnowszej część jest Step. Chłopak niegdyś był skłócony z całym światem, lubił spędzać popołudnia z przyjaciółmi, a wieczorem szalał na motocyklu. Jednak teraz Stepow wydaje się, że tamto życie należało zupełnie do kogoś innego. Dziś po dawnym „ja” nie ma już śladu. Bohater stał się człowiekiem sukcesu i spełnia się jako telewizyjny producent. Ponadto już niedługo bierze ślub z Gin. Gin jest kobietą piękną, czułą i łagodną. Wybaczyła mu nawet zdradę sprzed sześciu lat. Zdradę z Babi, jego pierwszą, niezapomnianą miłością.

Od tego czasu Babi i Step nie spotkali się ani razu. Jednak pewnego dnia dziewczyna jak tornado wkracza w życie chłopaka. Na jaw wychodzi skrywany przez lata sekret. Step jest zmuszony przeanalizować swoje wybory, upewnić się, co do słuszności podjętych decyzji oraz postawić sobie niewygodne pytania. Czy życie z Gin jest naprawdę ty, czego pragnie? Czy będzie u jej boku szczęśliwy? No i Babi… Czy jest jedynie wspomnieniem, czy też ogniem, którego nikt ani nic nigdy nie będzie w stanie ugasić?

Przypominamy, że książka pt. Trzy razy ty dostępna będzie w sprzedaży od 23 maja bieżącego roku. Najnowszą powieść, której autorem jest Federico Moccia znajdziecie tutaj.

Natomiast wszystkie części z serii dostępne są tutaj. Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające czytelniczki znajdą tu coś dla siebie.

Przeczytaj także