Razem dla Anastazji. Warto pomagać!

Znacie nas już trochę i na pewno wiecie, że lubimy pomagać. Dziś chcemy też poprosić o pomoc Was.

Razem dla Anastazji. Warto pomagać!

Nic tak nie łamie serca, jak cierpienie dziecka. W idealnym świecie dzieci nie powinny chorować. Powinny mieć szansę, żeby stać się dobrymi dorosłymi. Jednak świat nie jest idealny. Banalne powiedzenie „choroba nie wybiera” zawiera w sobie prawdę o ludzkiej rzeczywistości. Warto pamiętać o tym, że w tym niesprawiedliwym świecie jesteśmy razem i dlatego musimy się wspierać!

Razem dla Anastazji

Naszej i Waszej pomocy potrzebuje 2,5 letnia Anastazja Okońska z Białegostoku. Dziewczynka choruje na wyjątkowo złośliwy nowotwór, Neuroblastoma IV stopnia. Nerwiak zarodkowy to jeden z najgorszych i najbardziej złośliwych nowotworów. Atakuje zazwyczaj małe dzieci. Chorobę wykryto, gdy Anastazja miała 8 miesięcy i od tego czasu dziewczynka praktycznie mieszka w szpitalu. To tam uczyła się chodzić. Możemy jej pomóc.

Ta mała bohaterka ma już za sobą 13 bloków chemii i dwie operacje. Z chorobą walczy dzielnie, a wraz z nią walczą jej rodzice. I w tej walce możemy ich wesprzeć.

Rodzice dziewczynki niedawno otrzymali wspaniałą wiadomość z Krakowa. Anastazja dostała wielką szansę.  Zakwalifikowano ją do immunoterapii przeciwciałami anty-GD2, a to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod leczenia nowotworu, na który cierpi. Jednak terapia jest bardzo droga.

Wspólnie możemy więcej!

Do 12 listopada rodzice Nastusi muszą zapłacić niemal 700 tys. złotych. Sami nie są w stanie zebrać tak wielkiej kwoty w tak krótkim czasie, dlatego potrzebują naszej i Waszej pomocy.

Zbiórka pieniędzy jest zweryfikowana przez Fundację Siepomaga i odbywa się za jej pośrednictwem. Każda, nawet najmniejsza kwota się liczy, a samo uiszczenie donacji jest banalnie proste. Można to zrobić za pomocą przelewu internetowego. Można też wysłać sms. Wystarczy wejść tutaj.

Tylko wspólnie jesteśmy w stanie zebrać tak wielką kwotę. Dlatego prosimy Was o pomoc.

[su_button url=”https://www.siepomaga.pl/anastazja” target=”blank” style=”soft” background=”#da74c0″ color=”#ffffff” size=”4″ center=”yes” radius=”round” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″ rel=”nofollow”]Kliknij i pomóż Anasazji[/su_button]

 

Zbiórka na leczenie Anastazji potrwa do 12 listopada. Prosimy Was nawet o te najdrobniejsze wpłaty oraz o udostępniane informacji o tym, że dziewczynka liczy na pomoc życzliwych osób.

Przeczytaj także