Raw Rebirth – kontynuacja bestsellerowej serii!

Raw Rebirth - kup na TaniaKsiazka.plRaw Rebirth to książka, która zainteresuje przede wszystkim każdego miłośnika serii Raw Family, za którą odpowiada Belle Aurora. Poza tym na ten tytuł szczególną uwagę powinni zwrócić wielbiciele horroru i grozy, a także mrocznych i nietuzinkowych historii. Ponieważ autorka w swoich powieściach dotyka ciemnej strony życia i analizuje skomplikowane relacje międzyludzkie. Ponadto zagłębia się w najbardziej skrywane zakamarki ludzkiej duszy. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z jej twórczością, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Najnowsza książka pisarki pojawi się w sprzedaży na polskim rynku już 5 czerwca 2020 roku. Jesteście zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się po niej spodziewać!

Raw Rebirth – kilka słów o fabule

Alexa Ballentine marzy teraz jedynie o tym, by stworzyć dom pełen miłości i rodzinnego ciepła. Tego właśnie chce przede wszystkim dla swojego syna. Robi więc wszystko, co może, by zapewnić mu normalne życie. Mimo iż strata, której doświadczyła sześć lat temu, nadal boleśnie o sobie przypomina. Jednak przez cały ten czas kobieta czuje się obserwowana. A już wkrótce w jej otoczeniu zaczynają dziać się niewyjaśnione rzeczy. Ogarnia ją silny niepokój, który przeradza się w panikę, kiedy A.J. oznajmia, że ojciec wrócił.

Lexi doskonale zdaje sobie sprawę, że Twitch umarł i nic nie przywróci go do życia. Ponadto pogodziła się też z tym, że związek z nim zmienił ją na zawsze. Ponieważ Twitch wciągnął ją w najciemniejszy mrok, pozwalając rozkoszować się otaczającym ją złem. A ona zaakceptowała to i wpuściła mężczyznę do swojego serca. Dziś nie żałuje tego wyboru i wie, że za każdym razem postąpiłaby tak samo. Jak jednak zareaguje na spotkanie z Twitchem, który postanowił wrócić do domu?

Obserwacje mężczyzny dobiegają końca i już niebawem nadejdzie czas powitania. W jaki sposób śmierć wpływa na człowieka? Czy Twitch będzie tą samą osobą, co wcześniej?

Przypominamy, że książka pt. Raw Rebirth będzie dostępna w sprzedaży od 5 czerwca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.

Tymczasem pozostałe tomy z serii Raw Family znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także