Raport gęgaczy – Krzysztof Łoziński i Piotr Rachtan

Raport gęgaczy - zobacz na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Raport gęgaczy wydaje się doskonałą propozycją, biorąc pod uwagę obecne wydarzenia polityczne. Jeśli więc interesują Was właśnie takie tematy, koniecznie sięgnijcie po tę pozycję. Wraz z autorami macie szansę stać się uczestnikami przełomowych wydarzeń w historii naszego kraju. Koniecznie sprawdźcie, czego się spodziewać!

Raport gęgaczy, czyli słów kilka o kłamstwach, manipulacjach i prawdziwych zamiarach środowiska PiS

Nie od dziś wiadomo, że polityka to drażliwy temat, którego należałoby unikać podczas rodzinnych spotkań, czy wypadów z przyjaciółmi. Zwłaszcza jeśli podczas takich wypadów towarzyszą nam napoje wyskokowe. Jednak również nie od dziś wiadomo, że jest to praktycznie niemożliwe. Polityka otacza nas ze wszystkich stron. Krzykliwe i prowokujące nagłówki z pierwszych stron gazet, intensywne przekazywanie informacji w programach telewizyjnych… Jak się w tym wszystkim nie pogubić? Gdzie szukać, by nie dać się zmanipulować?

Rozwiązaniem, a zarazem odpowiedzią na te pytania zdają się książki. To one zazwyczaj są, a przynajmniej powinny być źródłem rzetelnych informacji. O książce, którą dziś Wam prezentujemy, najlepiej wypowiedział się sam autor. Oto co miał do powiedzenia:

Książka jest zbiorem moich reportaży i artykułów, dobranych w taki sposób, by zilustrować obraz czasów, w których przyszło mi żyć. Ma ilustrować los mojego pokolenia polskiej inteligencji, obraz kraju i społeczeństwa, ale także świata, nawet bardzo dalekiego. Niektóre teksty są wspomnieniem prawdziwych wydarzeń z mojego życia, inne dotyczą spraw, w których nie brałem udziału, ale z jakiegoś względu były ważne dla obrazu tego czasu.

A były to czasy ciekawe, jak ze starego złorzeczenia: „obyś żył w ciekawych czasach”, bo w nieciekawych jest nudno, żyje się spokojnie i dostatnio, nie ma o czym opowiadać. Za to w ciekawych, ile atrakcji: wojny, katastrofy, rewolucje, jednym słowem dzieje się. To w łeb się dostanie, to z roboty wywalą, to do kicia wsadzą…

Książkę pt. Raport gęga czy znajdziecie tutaj. Polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu!

Przeczytaj także