Ranking zakupów Ceneo.pl – oddaj na nas głos!

Kochani!

Pomożecie?

Po raz kolejny możecie oddać na nas głos w:

RANKINGU e-ZAKUPÓW CENEO.pl

Ceneo.pl - Ranking e-sklepów. Oddaj na nas głos >>Po raz dziewiąty Ceneo.pl wyróżnia najlepsze sklepy internetowe. Są to Oscary w branży e-commerce. Nagrodzeni zostaną sprzedawcy internetowi w różnych kategoriach, od najlepszej sprzedaży po najlepszy debiut. Największym przedmiotem pożądania wśród sklepów jest jednak nagroda od Użytkowników. My bardzo liczymy na Twój głos!

Zagłosować na nas możesz

TUTAJ >>

Bardzo liczymy na Wasze głosy i na powtórzenie zeszłorocznego sukcesu… Albo jego przebicie! Bo kto nie marzy o pierwszym miejscu!?

Drugie miejsce to wielki sukces, ale wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia… 🙂

W zeszłym roku zajęliśmy drugie miejsce w dwóch kategoriach: Wybór użytkownika oraz w kategorii Multimedia. Dlatego w tym roku znów przychodzimy do Was z wielką prośbą – oddajcie na nas głos!

Dobrze nas znacie i wiecie, że umiemy się odwdzięczyć!

Na zadowolenie ze strony Klientów i ich ponowne zakupy w sklepie internetowym, pracujemy cały rok na okrągło. Dobrze wiemy, że dla Was liczą się przede wszystkim ceny i obsługa Klienta. Jednak nie mniej ważna jest wiarygodność i zaufanie, które sprawiają, że czujecie się bezpiecznie, dokonując zakupów w naszym sklepie. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy u nas były satysfakcjonujące, szybkie i tanie. Mamy nadzieję, że naszą pracę i trud widać gołym okiem i że dzięki temu oddacie na nas swój głos.

Z roku na rok, coraz większa grupa osób robi zakupy w sieci. Wiarygodność poszczególnych sklepów i bogata oferta rynkowa to niewątpliwie atuty, których poszukują Polacy, robiąc zakupy on-line. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom, a nagrody w takich rankingach, jak Ranking e-zakupów CENEO.pl to dla nas najpiękniejsze z podziękowań, jakie możemy dostać od naszych zadowolonych Klientów.

Oddaj na nas głos >>

To jak, możemy na Was liczyć?

Dajcie znać, mamie, babci, przyjaciółce i wszystkim kogo spotkacie, ze TaniaKsiazka.pl czeka na ich głosy w

RANKINGU e-ZAKUPÓW CENEO.pl

Głosować możecie

TUTAJ >>

Przeczytaj także