Rana – nowość od Wojciecha Chmielarza!

Rana - kup na TaniaKsiazka.plRana to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom twórczości polskiego pisarza, Wojciecha Chmielarza. Poza tym powody do zadowolenia ma każdy odbiorca, który uwielbia literaturę kryminalną z elementami thrillera. Prezentowany dziś tytuł w sprzedaży będzie dostępny od 14 sierpnia 2019 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego autora, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Ponieważ nowa powieść, jednego z najwyżej ocenianych i najchętniej czytanych współczesnych pisarzy, odziera z wszelkich złudzeń. Przekonajcie się o tym sami!

Rana – bezlitosne studium zła uśpionego w zaciszu domowego ogniska

Mówi się, że czas podobno leczy rany. Prawda jest jednak taka, że niektóre nigdy się nie zabliźniają. Pod kołami pociągu ginie Marysia, uczennica ekskluzywnej prywatnej szkoły na warszawskim Mokotowie. Elżbieta, nauczycielka dziewczyny, próbuje odkryć, co tak naprawdę się stało. W związku z tym rozpoczyna prywatne śledztwo i już wkrótce sama ginie. Jednak jej ciało znika. I tylko dwie osoby mogą pomóc rozwikłać tę zagadkę.

Pierwszą z nich jest Gniewomir, nieprzystosowany społecznie chłopak, zafascynowany seryjnymi zabójcami. Natomiast drugą – Klementyna, doświadczona nauczycielka na życiowym zakręcie, której wydaje się, że los się do niej uśmiechnął, bo zdobyła pracę w elitarnej szkole. Nic bardziej mylnego. Żadne z nich nie chce angażować się w tę sprawę. Oboje mają swoje powody, jednak żadne z nich nie ma wyjścia. Gdyby wiedzieli, dokąd zaprowadzi ich to śledztwo, nigdy by nie znaleźli w sobie odwagi, żeby je zacząć. Szkoła okazuje się pełna tajemnic. Podobnie jak pracujący w niej nauczyciele.

Przypominamy, że najnowsza książka Wojciecha Chmielarza pt. Rana będzie dostępna w sprzedaży od 14 sierpnia. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej z mrocznymi elementami thrillera. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej historii coś dla siebie. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Przeczytaj także