Rabat na książki Sapkowskiego z okazji urodzin autora

21 czerwca Andrzej Sapkowski, szerzej znany jako ojciec Wiedźmina Geralta, będzie obchodził urodziny. Tania Książka życzy pisarzowi spełnienia marzeń, a dla Was z tej okazji przecenia wszystkie jego książki! Jeżeli jeszcze nie czytaliście wiedźmińskiej sagi, jeżeli nie macie wszystkich części, albo macie chęć na inne książki jubilata, to rabat na książki Sapkowskiego jest ofertą specjalnie dla Was!

Rabat na książki Sapkowskiego w TaniaKsiążka.pl

Rabat na książki Sapkowskiego

Czy wiecie, że Andrzej Sapkowski jest jednym z najczęściej tłumaczonych polskich pisarzy, a wykreowana przez niego postać Wiedźmina Geralta inspiruje wielu twórców? Nie wierzę, że nie słyszeliście o grach na podstawie serii o Wiedźminie, które szturmem zdobyły serca fanów na całym świecie i moje też. 😉 A przecież to nie koniec, wystarczy wspomnieć o tym, że Netflix planuje serial, a w produkcję jest zaangażowany Tomasz Bagiński!

>> Nieoceniony, przeceniony Sapkowski! Dowiedz się więcej! <<

Jeżeli nie wiesz, od czego zacząć, to mam dla Ciebie kilka podpowiedzi. 🙂

Nie znasz Wiedźmina? Koniecznie musicie się poznać!

Rabat na książki Sapkowskiego w TaniaKsiążka.plWiedźmin. Tomy 1-8

To najlepszy sposób na zapoznanie się z Wiedźminem Geraltem i innymi bohaterami. Seria zawiera wiedźmińską sagę i tomy opowiadań Sapkowskiego, które świetnie uzupełniają fabułę.

Wiedźmin powinien być lekturą obowiązkową w szkołach, wtedy raz, dwa wyleczylibyśmy Polaków z nieczytania!

Saga przeczytana? Opowiadania przeczytane? Czym wyleczyć niedosyt?

Rabat na książki Sapkowskiego w TaniaKsiążka.plAndrzej Sapkowki przedstawia. Szpony i kły. Wiedźmin

To opowiadania nawiązujące do wiedźmińskiej historii. Teksty, które znajdziecie w książce, zostały wyróżnione w konkursie zorganizowanym z okazji trzydziestolecia pierwszego wydania przygód Geralta. Czyta się je naprawdę przyjemnie. 🙂

 

 

Jeżeli nie Wiedźmin, to co?

ŻmijaRabat na książki Sapkowskiego w TaniaKsiążka.pl

To zadziwiające połączenie fantasy i realistycznej powieści wojennej.

W Afganistanie od starożytności ścierają się różne wojska. Żmija – która jest i jej nie ma – piękna i złowroga, jest świadkiem wszystkich wojen: od czasu panowania Aleksandra Wielkiego, wojnę angielsko-afgańską (1880), sowiecką interwencję w Afganistanie (1980), amerykańską (2009). Linie fabularne się przeplatają i prowadzą do wspólnego zakończenia.

 

>> Rabat na książki Sapkowskiego. Sprawdź wszystkie książki objęte promocją! <<

Promocja obowiązuje w terminie 20-26 czerwca 2018.

Rabat na książki Sapkowskiego w TaniaKsiążka.pl

Przeczytaj także