Rabat na Fantastykę – książki tańsze nawet o 35%!

Rabat na Fantastykę - książki tańsze nawet o 35%! Sprawdź >>Podczas gdy Thor próbował złapać stopa, żeby wrócić do Asgardu przed Ragnarokiem, my również nie próżnowaliśmy i też złapaliśmy, ale za młot (do licytacji). Przygotowaliśmy dla Was rabat na Fantastykę! Z okazji premiery filmu Thor: Ragnarok obniżyliśmy cenę wszystkich książek z działu Fantastyka nawet o 35%. Promocja potrwa do 9 listopada.

Rabat na Fantastykę nawet do -35%!

Rycerze, magowie, smoki, statki kosmiczne, lasery, wilkołaki, wampiry i zombie. Brzmi jak fantastyczny miks, prawda? 😉 W naszej kategorii książek fantastycznych każdy fan tego gatunku znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na wycieczkę po krainie wyobraźni pełnej walki dobra ze złem, nadprzyrodzonych istot i alternatywnych światów. Będziemy Waszym przewodnikiem i wcale nie policzymy za to tak dużo, bo teraz wszystkie tytuły z kategorii Fantastyka są tańsze nawet o 35%! Na co warto rzucić okiem w pierwszej kolejności?

Dwór skrzydeł i zguby - sprawdź >>Zdecydowanie Dwór cierni i róż. Tom 3. Dwór skrzydeł i zguby powinien przykuć Waszą uwagę. Zwłaszcza jeżeli lubicie literaturę fantasy z wątkami romantycznymi oraz akcentami erotycznymi. Trzecia część cyklu „Dwór cierni i róż” przeniesie nas do świata, gdzie obok krainy zamieszkanej przez ludzi, egzystują czarodziejskie istoty zwane fae. Główna bohaterka, Feyra, jest łowczynią, która w ramach zadośćuczynienia za zabicie obdarzonego niezwykłą mocą wilka, musi oddać się w ręce Tamlina – fae z wysokiego rodu. Rozpoczyna się seria dramatycznych wydarzeń, które mogą doprowadzić nawet do rozpętania wojny! Dzięki tej lekturze przeniesiecie się w świat przesiąknięty magią, gdzie dramatyczne wydarzenia przeplatają się z romantycznymi uniesieniami.

Różaniec - sprawdź >>A może wolicie bardziej „swojskie” klimaty? W takim razie Różaniec przypadnie Wam do gustu, bo to książka przedstawiająca futurystyczną wizję Warszawy. W wyniku gigantycznego rozwoju technologicznego wyselekcjonowane społeczeństwo żyje w sztucznym i zaprogramowanym środowisku, gdzie kontrolowane są nawet warunki atmosferyczne, nie mówiąc już o ludziach. Każda jednostka objęta jest inwigilacją i nawet najmniejszy ruch, który system uzna za niepoprawny, może zakończyć się eliminacją. Bohaterem książki jest Harpad – człowiek, który potrafi rozpracować ten system i dostać się do tajnych Punków Zagrożeń. To niebezpieczny zawód, który ściągnie na niego śmiertelne zagrożenie. Jakie? Tego dowiecie się już z książki. 😉

Fantastyka tańsza nawet o 35%

Powyższe tytuły to tylko nieliczne kąski, które możecie wyłowić w morzu pełnym fantastycznych książek. Pamiętajcie też, że mamy dla Was rabat na Fantastykę! Wszystkie tytuły z tej kategorii mają niższą cenę nawet o 35%!

Pełna lista książek
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Obniżka potrwa do 9 listopada.

Rabat na Fantastykę - książki tańsze nawet o 35%! Sprawdź >>

Przeczytaj także