Quidditch przez wieki – J.K. Rowling

Fani serii o Harrym Potterze nie mają powodów do narzekań. Quidditch przez wieki to już kolejna książka ze świata słynnego czarodzieja, która czytelnikom przybliża zasady panujące w Hogwarcie. Najnowsza powieść Rowling światło dzienne ujrzy 16 marca 2017 roku. Warto wspomnieć, że owa książka wpisuje się w poczet serii, z której zyski ze sprzedaży zostaną przekazane na dwie organizacje charytatywne. Owe placówki zajmują się niesieniem pomocy dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji życiowej. A wszystko po to, by pomóc im stanąć na nogi i dać szansę na lepsze życie.

Quidditch przez wieki – teraz i wy możecie być mistrzami!

Owa książka to pasjonująca i wciągająca podróż przez całą historię quidditcha. Czytelnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, skąd pochodzi złoty znicz oraz z czego robione są tłuczki. Ponadto zostało tu wyjaśnione wiele kwestii związanych z różnymi drużynami. Dzięki temu zyskacie wiedzę m. in. o tym, dlaczego emblematem Wedrowców z Wigtown jest topór rzeźnicki. O tym, jak interesująca i pasjonująca to lektura świadczyć może fakt, iż w bibliotece Hogwartu aż roi się od miłośników tej gry, którzy z zapartym tchem studiują karty owej książki.

Jak więc widać J.K. Rowling nie spoczywa na larach i mimo zakończonej serii o Harrym Potterze, wciąż dba o swoich fanów. W dodatku postanowiła również pomóc innym. Co jeszcze bardziej przemawia za tym, by mieć ową książkę na swojej półce. Dzięki temu staniecie się częścią dobroczynnej akcji i wesprzecie potrzebujących.

Przypominamy, że książka Quidditch przez wieki w sprzedaży pojawi się 16 marca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także