Pyszne obiady – Anna Starmach

Pyszne obiady - kup na TaniaKsiazka.plPyszne obiady to książka autorstwa Anny Starmach. Trudno uwierzyć w to, że istnieje osoba, która chociaż raz nie słyszała tego nazwiska. Znacznie łagodniejsza niż Magda Gessler, jednak nie mniej profesjonalna jurorka MasterChefa i MasterChefa Juniora. Zmysłu gotowania może pozazdrościć jej niejeden amator kuchennych eksperymentów. W najnowszej książce Anna Starmach udowadnia, że aby gotować smacznie, wcale nie trzeba sięgać po egzotyczne przepisy. Jeśli gotowanie to Wasza pasja, koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

Pyszne obiady, które z łatwością przygotujecie w domu

Z pewnością wielu Czytelników miało do czynienia z tradycyjnym, polskim zestawem obiadowym. Na pierwsze danie obowiązkowo zupa. Następnie danie główne, a po wszystkim koniecznie deser. Dlatego też Anna Starmach prezentuje w swojej książce niezwykle aromatyczne zupy, które nawet amator przygotuje z łatwością. Co z krokiem drugim, wyglądającym na bardziej skomplikowany? Zarumieniona pierś z kaczki, podana z pomarańczami, soczysty stek czy risotto z dojrzałymi zielonymi szparagami brzmią zbyt skomplikowanie? Nic bardziej mylnego. Z książką pt. Pyszne obiady każdy stanie się mistrzem we własnej kuchni.

Przekonajcie się sami, jak zachwyceni będą Wasi goście, kiedy na deser zaserwujecie im delikatną tartę z owocami lub pyszny czekoladowy sernik. Jak zaznacza autorka książki, codzienne gotowanie powinno być źródłem radości. To niezwykła okazja, by nacieszyć się niezwykłymi smakami i aromatami. Warto otwierać się na nowe doznania kulinarne. Ale warto też wracać do smaków i zapachów z dzieciństwa, które zawsze wprawiają nas w dobry nastrój i przywołują mnóstwo wspomnień. Zaskoczcie pozytywnie swoich znajomych i bliskich i przygotujcie obiad, który już na zawsze utkwi w ich pamięci.

Dlaczego warto mieć tę książkę w domowej biblioteczce? Ponieważ Pyszne obiady to bogate źródło doskonałych pomysłów kulinarnych. Czytelnicy znajdą w niej zestawy zarówno nowoczesne, jak i te tradycyjne, które od lat podbijają serca Polaków. Co najważniejsze, przepisy proponowane przez Annę Starmach sprawdzą się przy każdej okazji. Nieważne, czy macie do czynienia z wielkim, rodzinnym obiadem, czy gotujecie tylko dla siebie i partnera.

Najnowszą książkę Anny Starmach znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także