Pucio w mieście. Zabawy językowe… – nowość z serii!

Czy wasze dzieci kochają Pucia? Ten sympatyczny bohater z serii wspierającej naukę mówienia Marty Galewskiej-Kustry skradł serducha małych czytelników i ich rodziców. Niebawem na naszej wirtualnej półce z książeczkami edukacyjnymi pojawi się najnowsza książka z serii: Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci. 

Pucio w mieście. Zabawy językowe... w TaniaKsiazka.pl

Bestsellerowa seria książeczek edukacyjnych

Pucio towarzyszy maluchom w nauce mówienia już od kilku lat. W serii książeczek i zabawek edukacyjnych stworzonych przez autorkę-logopedkę rodzice i pedagodzy znajdą książeczki dostosowane do potrzeb maluchów w różnych wieku. To zarówno obrazkowe historie inspirujące do wypowiadania pierwszych słów, jak i bardziej zaawansowane, zachęcające do opowiadania historii.

Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci

Już pod koniec lutego w naszej księgarni pojawi się najnowsza odsłona tej bestsellerowej serii — Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci. Czy wiecie, że to już szósta książeczka z serii?

Tym razem dzieci dostaną szansę, żeby razem z Puciem i jego rodzinką spędzić ekscytujący dzień w mieście. Zatem nasz bohater trafi do bardzo ciekawych miejsc: na plac budowy, na dworzec kolejowy, do parku, na wystawę cioci Igi, a nawet do gabinetu taty.

To książeczka skierowana do młodszych i starszych dzieci (przedszkolaków). Jej celem z jednej strony jest wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności. Z drugiej —  rozwijanie i ćwiczenie umiejętności opowiadania.

Podczas czytania, dzieci na pewno nie będą się nudzić. Co więcej, wraz z czytelniczą rozrywką w parze idzie nauka mówienia i szlifowanie umiejętności komunikacyjnych.

Galewska-Kustra nie zapomina o rodzicach. W swoich książkach zamieszcza instrukcje, jak można odpowiednio wykorzystać książkę w pracy z dzieckiem. To garść specjalistycznych wskazówek dotycząca tego, co robić, a czego unikać.

Książkę Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci w TaniaKsiazka.pl możecie już kupić w przedsprzedaży. Wystarczy, że klikniecie TUTAJ. Jej premierę zaplanowano na 24 lutego.

W serii Pucio (W TYM MIEJCU) znajdziecie nie tylko książki, ale też edukacyjne gry i puzzle.

Przeczytaj także