Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków

Pucio na wakacjach - kup na TaniaKsiazka.plPucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków to już czwarta książka ze specjalnej serii, stworzonej przez dr n. hum. Martę Galewską-Kustra. Lektura będzie dostępna w sprzedaży od 23 sierpnia 2018 roku i powinna znaleźć się w domowej biblioteczce każdego rodzica! Tym razem publikacja skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Jak z pewnością wie każdy opiekun takiego szkraba, to idealny czas na zabawę związaną z artykulacją, czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek. Nie od dziś wiadomo, że dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę. Prezentowana dziś książka doskonale sprawdzi się, jako pomoc właśnie w tym czasie, kiedy to dziecko powinno uczyć się już poprawnej wymowy. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków – nauka poprzez zabawę

Prezentowany dziś tytuł wspiera rozwój wymowy dziecka. Natomiast rodzicom pomaga skutecznie ocenić, czy ich pociecha mówi prawidłowo, czy też wymaga profesjonalnego wsparcia logopedy. Autorka książki od lat zajmuje się tym tematem i jest specjalistką w swojej dziedzinie. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Tę wyjątkową książkę pomogła stworzyć jej jeszcze jedna osoba. To Joanna Kłos, która ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Warto wspomnieć także, że dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu, a przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka. Ostatecznie jednak zajęła się tworzeniem ilustracji. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek „Kalikayo”. Dlatego też wasze pociechy mogą liczyć na wspaniałe ilustracje stworzone właśnie przez Kłos. A nic tak przecież nie pobudza wyobraźni dziecka, jak kolorowe i zabawne obrazki, układające się w świetną historię.

Książka pt. Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków łączy przyjemne z pożytecznym. Nie tylko wspomaga rozwój wymowy dziecka, ale zapewnia również mile spędzony czas przy książce. Ta pozycja to obowiązkowa lektura dla każdego, kto ma w domu malucha w wieku przedszkolnym.

Przypominamy, że książka będzie dostępna od 23 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także