Psy prewencji – poznajcie realia służby w policji

Psy prewencji - kup na TaniaKsiazka.plPsy prewencji to książka, która na polskim rynku będzie dostępna już niedługo, bo od 19 lutego 2019 roku. Ten tytuł przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu i polskich reportaży. Warto tutaj jednak wspomnieć, że nie jest to lektura dla osób wrażliwych i poniżej 16 roku życia. Jak łatwo bowiem się domyślić, codzienność pracy w służbach zdecydowanie nie należy do lekkich i przyjemnych. Jesteście ciekawi, z czym muszą mierzyć się polscy policjanci? Kogo mają na głowie, oprócz niebezpiecznych bandytów, złodziejaszków i innych podejrzanych? Koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Gwarantujemy sporo emocji, cięty język i brutalną rzeczywistość.

Psy prewencji – praca w policji bez grama ściemy

Prezentowana dziś książka opowiada o realiach służby w policji. Czytelnicy dowiedzą się z niej tego, jak wygląda to naprawdę. A rzeczywistość ta jest czasem smutna, czasem brutalna, a zdarza się nawet, że śmieszna i przypominająca farsę. Ludzie, którzy trafiają do służby, to najczęściej pełni fascynacji i wyidealizowanych obrazków kadeci. Ich podejście jednak bardzo szybko się zmienia, po zetknięciu z brutalną prawdą. Bo panuje tu kolesiostwo, nepotyzm, sprzedawanie się za awanse i premie… Często więc popadają w alkoholizm i błyskawicznie wypalają się zawodowo.

Psy prewencji to książka, która jest oparta na prawdziwych wydarzeniach, przeplatana fikcją literacką. Wydarzenia te zaistniały w ciągu kilku lat. I jak łatwo przewidzieć, niektóre postacie, imiona i pseudonimy powstały na potrzeby publikacji. A wszystko po to, by chronić osoby realne, które pełniły lub nadal pełnią służbę w policji. Jednak wszelkie podobieństwo do prawdziwych ludzi, ich zachowania oraz sposób mowy są celowe i zamierzone. Koledzy i wrogowie z pewnością mogą tu odnaleźć siebie samych. Rozpoznają również, które sceny są prawdziwe, a które spreparowane na potrzeby książki.

Książkę pt. Psy prewencji znajdziecie tutaj. Przypominamy jednocześnie, że będzie dostępna w sprzedaży od 19 lutego bieżącego roku. To jedna z tych pozycji, która dostarczy czytelnikom mnóstwo emocji. Jeśli zatem chcecie poznać prawdziwe oblicze pracy w policji, koniecznie sięgnijcie po tę książkę.

Przeczytaj także