Psiego najlepszego. Czyli był sobie pies na święta!

Psiego najlepszego. Czyli był sobie pies na święta - kup na TaniaKsiazka.plPsiego najlepszego. Czyli Był sobie pies na święta to zapowiedź książki bestsellerowego pisarza, W. Bruce’a Camerona. Czytelnicy na całym świecie oszaleli na punkcie jego powieści pt. Był sobie pies. Tym razem będziecie mieli okazję zapoznać się ze świąteczną historią pewnego psa, która ponownie Was wzruszy i rozbawi do łez. Książka w sprzedaży pojawi się już 23 listopada bieżącego roku. W sam raz więc nada się na świąteczny prezent lub jako magiczny zwiastun tej cudownej atmosfery. Jeśli natomiast do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Camerona, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem pisarz przygotował dla swoich wiernych fanów.

Psiego najlepszego. Czyli był sobie pies na święta – urzekająca psia historia

Główny bohater, Josh Michaels, pewnego dnia pod swoimi drzwiami odkrywa nietypowego gościa. To ciężarna suczka Lucy, którą podrzucił mu bezduszny sąsiad. Choć początkowo ten fakt bardzo go oburza, Josh nie potrafi oprzeć się uroczemu spojrzeniu brązowych ślepi. I chociaż bohater nigdy wcześniej w swoim życiu nie miał zwierzęcia domowego, postanawia przygarnąć psiaka pod swój dach.

W końcu na świat przychodzi pięć niesfornych szczeniąt, a właściciel suczki zgłasza się po pomoc do lokalnego schroniska. To właśnie tam Josh poznaje, uroczą i kochającą zwierzęta, Kerri. Kobieta z wielkim zapałem i zaangażowaniem uczy go, jak właściwie dbać o psią rodzinkę. Ponadto wspólnie przygotowują szczeniaki do adopcji w ramach świątecznego programu szukania nowych domów psiakom ze schroniska.

Bohater stanie jednak wkrótce przed ciężkim wyborem. Nieuchronnie bowiem zbliżają się święta i termin oddania sympatycznych czworonogów. Josh zaczyna zastanawiać się, czy będzie w stanie żyć bez futrzaków, które wniosły do jego życia mnóstwo miłości. Ponadto między nim, a Kerri zaczyna rodzić się pewne uczucie.

Przypominamy, że książka pt. Psiego najlepszego. Czyli był sobie pies na święta w sprzedaży pojawi się 23 listopada 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Tę książkę polecamy gorąco wszystkim miłośnikom wzruszających i radosnych opowieści, które wniosą mnóstwo ciepła w Wasze serca.

Przeczytaj także