Psie sucharki – psi poradnik

Psie sucharki - kup na TaniaKsiazka.plPsie sucharki to książka, która szturmem podbiła listę bestsellerów, w błyskawicznym tempie stając się międzynarodowym hitem. I trudno się temu dziwić. W końcu psy to jedne z najmilszych stworzeń świata. Poza tym te czworonogi to wierni i oddani przyjaciele człowieka. A co właściwie powiedziałby wasz pies, gdyby umiał mówić? No właśnie. Już 13 listopada 2019 roku na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży prezentowana dziś książka. W związku z tym, jeśli w szeregach waszej rodziny znajduje się pies, koniecznie sięgnijcie po książkę Psie sucharki. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Psie sucharki – kim jest pies?

Kim tak właściwie jest pies? To istota przeważnie mniejsza od człowieka i bez porównania puchaciejsza. Natura wyposażyła go w łapki, zęby i wdzięk, choć i tak składa się głównie z noska. Poza tym wabi się różnie, najczęściej kiełbasą. Najbardziej ulubionym zajęciem uczciwego pieska jest jedzenie jedzeń. Jego specjalnością są oczywiście dania podwędzane. Ale najbardziej uwielbia radości skromne i proste. No i jego nastrój podnosi się proporcjonalnie do liczby otrzymanych głasków. A do pełni szczęścia wystarczy mu, że wjedzie brzuszkiem w błotnistą kałużę albo oszczeka złowrogi słupek.

Poza tym nie wszystkie zawiłości ludzkiej psychiki są dla pieska zrozumiałe. Nie rozumie on, na przykład, emocjonalnego przywiązania człowieka do obuwia. W związku z tym człowiek musi się ciągle uczyć.

Jedno jest na sto procent pewne. Jeśli macie psa, znaczy to, że po prostu cenicie sobie kontakt z istotą milszą, subtelniejszą i zabawniejszą niż większość ludzi. Dlatego też prezentowany dziś poradnik to pozycja obowiązkowa w waszej domowej biblioteczce. Ta książka wywoła na twarzy nie tylko uśmiech, ale pomoże wam przede wszystkim zrozumieć waszego czworonożnego przyjaciela.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Psie sucharki będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 13 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom nietuzinkowych poradników. Ten z pewnością pomoże wam zrozumieć waszego psa. Sprawdźcie sami!

Przeczytaj także