Przytul książkę na wakacje. Zniżki do -45%

Przytul książkę na wakacje. Zniżki do -45% >

Przytul książkę na wakacje do 45% taniej

Mamy wakacje! Za oknem pełnia lata! Właśnie zaczyna się sezon urlopów i wakacyjnych wojaży. Czy wiesz, co to znaczy? — Będziemy mieć więcej czasu na czytanie książek! Książka to nasz ukochany letni atrybut. Można ją zabrać wszędzie i czytać wszędzie. Nic tak nie smakuje jak lektura na świeżym powietrzu, czytanie nam morzem, jeziorem, w ogrodzie… My już zdążyliśmy się rozmarzyć.

Jaką książkę przytulić na lato? Najlepiej ze zniżką 😉

Sprawdź książki na lato >>

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy nasze wirtualne półki wzdłuż i wszerz. Długo analizowaliśmy rankingi popularności i letniego potencjału naszych książek. To wszystko po to, żeby wybrać najciekawsze książki, które staną się towarzyszami Waszych letnich podróży. Jesteśmy pewni, że nam się udało!

Zapraszamy do naszego letniego książkowego zakątka. Znajdziecie w nim książki do przytulenia ze zniżką. Wśród nich każdy książkoholik, na każdym etapie uzależnienia od czytania, wybierze coś dla siebie. To książki na wakacje z najpopularniejszych nurtów literackich — od romansów i powieści obyczajowych po poradniki.

Przytul książkę na wakacje >>

A może spędzisz kilka letnich dni przy tych książkach?

Syreny. Sprawdź książkę >

Syreny, Anna Langer

Autorka zabiera swoich czytelników nad Bałtyk. To właśnie tam latem jedzie bohaterka książki, Majka. Dziewczyna chce na trochę zapomnieć o problemach, odpocząć i dobrze się bawić ze swoimi przyjaciółkami. Komplikacje pojawiają się, kiedy Majka odkrywa sekret koleżanek. Dziewczyny są tzw. syrenami, to znaczy, że w nadmorskich barach polują na bogatych facetów, żeby ich uwieść i okraść. Majka ma tajemniczy cel w tym, żeby do nich dołączyć. Czy znajomość z pewnym przystojnym turystą pokrzyżuje jej plany?

Nie ufam już nikomu. Sprawdź >

Nie ufam już nikomu, Klaudia Muniak

To nowy thriller psychologiczny autorki. Bohaterka książki, Iga, od lat zmaga się z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, a niedawno została mamą. Dlatego decyduje się na nowoczesną, nadal testowaną terapię i pozwala wszczepić sobie sterowany przez aplikację w telefonie chip. Niedługo w jej życiu zaczynają dziać się niepokojące rzeczy: spadek nastroju, halucynacje i — z czasem — zaniki pamięci. Kobieta nie wie, co się dzieje na prawdę, a co ma miejsce w jej wyobraźni. Czy zagraża swojemu dziecku?

Letnie książki do -45% możesz przytulić do końca sierpnia.

Przytul książkę na wakacje. Zniżki do -45% >

Przeczytaj także