Przytul książkę na wakacje. 1000 książek -40%

Ruszyliśmy z akcją Przytul książkę na wakacje. Wybraliśmy aż 1000 książek. Nie tylko wybraliśmy, ale też obniżyliśmy ich ceny, zatem możecie je złapać ze zniżką 40%!

Przytul książkę na wakacje. 1000 książek -40%

Mamy lato! Uczniowie już zaczęli wakacje, a przed nami czas urlopów i wypoczynku. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to najwyższy czas pomyśleć o tym, żeby zapełnić swoją biblioteczkę. Bo letnia aura sprzyja czytaniu, a zwłaszcza czytaniu na świeżym powietrzu. Zatem czytajmy wszędzie, gdzie się da!

Przytul książki na wakacje 40% tańsze

Wakacyjnych książek, które dla Was wybraliśmy, jest mnóstwo. Z pewnością każdy czytelnik znajdzie wśród nich te, które idealnie wpasują się w jego lekturowy gust. To książki romantyczne i obyczajowe, thrillery i kryminały, książki dla młodzieży i literatura faktu, poradniki i książki popularnonaukowe… Sami się przekonajcie, że jest z czego wybierać!

Z 40% zniżką możesz przytulić m.in. te książki ⇓

Mroczne szepty Joanne MacGregor

To inspirowany prawdziwymi wydarzeniami wstrząsający thriller medyczny.

Psychoterapeutka Megan Wright jest zszokowana, kiedy jedna z jej pacjentek podczas hipnozy wyznaje, że jest ofiarą molestowania i psychicznego znęcania ze strony ginekologa. Na Megan ciąży tajemnica lekarska, ale postanawia zbadać sprawę we własnym zakresie. Czy uda się jej ocalić niewinne kobiety?

Dziewczyna taka jak ja Ginger Scott

To kontynuacja bestsellerowej książki dla młodzieży pt. Chłopak taki jak ty.

Wess znika po tym, jak po raz kolejny uratował życie Joss. Nikt nie chce włożyć wysiłku w poszukiwania, zatem dziewczyna sama postanawia go odnaleźć. Ma tylko kilka wskazówek, które zostawił jej, zanim zaginął.

Nie ma światła w ciemności Claire Contreras

Blake od dawna ma koszmary. Od dawna nie potrafi poradzić sobie z traumą po śmierci rodziców. Odkąd trafiła do rodziny zastępczej, przyjaźni się z Colem, a teraz zaczyna myśleć o nim coraz częściej.

Czy dziewczynie uda się rzucić trochę światła na mroki przeszłości.

 

Ta promocja to świetna okazja, żeby przytulić wakacje lektury. Pozostałe 997 książek ze zniżką znajdziecie w tym miejscu. Warto się pośpieszyć, bo możecie je złapać do 16 lipca.

Przytul książkę na wakacje. 1000 książek -40%

Przeczytaj także