Przysięgnij, że mnie kochasz – niezwykły romans

Przysięgnij, że mnie kochasz - kup na TaniaKsiazka.plPrzysięgnij, że mnie kochasz to książka, która na polskim rynku pojawi się w sprzedaży już od 15 kwietnia 2020 roku. Ta pozycja przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągającej i nietuzinkowej lektury, trafiłyście idealnie. Ponieważ to jedna z tych historii, które jeszcze przez długi czas po zakończeniu lektury, zostaje z czytelniczkami. W końcu nie bez powodu robi się o niej coraz głośniej na całym świecie. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same, co takiego stworzyła Renee Carlino.

Przysięgnij, że mnie kochasz – kilka słów o fabule książki

Wyobraźcie sobie, że czytacie książkę, w której ktoś opisuje waszą przeszłość. I najwyraźniej wie o niej wszystko… Dziwne, prawda?

Główną bohaterką powieści jest Emiline, która naprawdę kocha książki. Jednak jej własne projekty literackie utknęły w martwym punkcie. W związku z tym kobieta postanawia sięgnąć po najnowszy bestseller tajemniczego autora. Ten ukrywa się pod pseudonimem J. Colby. Jego historia od razu wciąga Emiline. To opowieść o dwójce przyjaciół z dzieciństwa, którzy marzą o lepszym życiu i wkrótce zakochują się w sobie. Jednak z każdym kolejnym rozdziałem bohaterka odkrywa coś zdumiewającego. Czyta jakby o własnych przeżyciach z przeszłości i jest niemal pewna, że to nie może być przypadek.

Wkrótce jest już pewna, że autorem książki jest Jase, którego nie widziała od ponad dekady. Tym samym kobieta czuje, że musi go odnaleźć i poważnie z nim porozmawiać. Wszystko po to, by dowiedzieć się, dlaczego posunął się tak daleko. Jak właściwie śmiał opowiedzieć historię, o której ona starała się usilnie zapomnieć?

Przypominamy, że książka pt. Przysięgnij, że mnie kochasz autorstwa Renee Carlino będzie dostępna w sprzedaży już od 15 kwietnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych i literatury kobiecej. To jedna z tych historii, która wciąga od pierwszych stron i nie pozwala oderwać się od książki. Sprawdźcie to same!

Przeczytaj także