Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie

Przyjaciele - kup na TaniaKsiazka.plPrzyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie to doskonała propozycja przede wszystkim dla każdego wielbiciela i fana kultowego już serialu o szóstce przyjaciół. Chociaż warto tutaj zaznaczyć, że kiedy produkcja debiutowała w 1994 roku, nikt nie przypuszczał, jak wielki odniesie sukces. Skąd pomysł na prezentowaną dziś książkę? We wrześniu tego roku minęło dokładnie 25 lat od emisji pierwszego odcinka. W związku z tym ćwierć wieku to idealna okazja, by dać fanom serialu coś specjalnego. Dzięki tej pozycji będziecie mogli spojrzeć na ulubionych bohaterów w zupełnie nowy sposób, dostrzegając rzeczy, których wcześniej nie widzieliście!

Przyjaciele – niezwykły reportaż

Szóstka przyjaciół, którzy stali się rodziną i telewizyjny serial, który stał się ponadczasowym fenomenem. Jesteście ciekawi, w jakich okolicznościach Jennifer Aniston, Matthew Perry i reszta otrzymali swoje role? A może interesuje was, kto z nich zarabiał najwięcej? A czy tak zgrana, produkcyjne ekipa, w rzeczywistości również była przyjaciółmi? Świetnie się składa, ponieważ prezentowana dziś książka przywołuje nieznane dotąd fakty na temat kultowej produkcji. Poza tym wspomina najważniejsze i przełomowe sceny, wyjaśnia genezę niektórych wątków oraz pokazuje, jak serial kształtował nowe trendy. To niezwykle ekscytująca podróż za kulisy produkcji. Dzięki niej zobaczycie, jak zmieniali się aktorzy a wraz z nimi Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey i Phoebe.

Dziś nikt już nie ma wątpliwości, że Przyjaciele to ikona najchętniej oglądanych seriali telewizyjnych na świecie. Książka Kelsey Miller to pozycja obowiązkowa dla fanów serialu, Ale również dla tych, którzy jakimś cudem jeszcze go nie znają i są ciekawi, o co tyle zamieszania.

Książka Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie jest już dostępna na naszym rynku i znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom popularnego serialu. Poza tym tą pozycją powinni zainteresować się także wielbiciele literatury faktu oraz zagranicznych reportaży. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze ze wspomnianą dziś produkcją, to idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie Przyjaciele, iż do dziś bawią kolejne pokolenia!

Przeczytaj także