Przygotuj się na Wielkanoc! Książki kucharskie do -40%

W tym roku świętować Wielkanoc będziemy dość późno, dopiero 21-22 kwietnia. W związku z tym możemy być pewni, że to będą piękne i wiosenne święta. Mamy też więcej czasu na to, żeby się do Wielkanocy przygotować. A przygotowania do tak ważnych i rodzinnych wydarzeń bardzo często zaczynają się w kuchni…

Książki kucharskie do -40% w TaniaKsiazka.pl >>

Przygotuj się na Wielkanoc! Książki kucharskie do -40% >>

Już teraz warto zaopatrzyć się w ciekawe książki kucharskie. Dzięki nim na naszym świątecznym stole znajdzie się mnóstwo wyjątkowych potraw i słodkości. Możemy skorzystać z tych książek, w których znajdziemy tradycyjne przepisy wielkanocne lub dania, które znalazły się już w kanonie polskiej kuchni tradycyjnej. A może macie ochotę na przygotowanie zestawy nietypowych potraw?

Mamy dla Was najciekawsze książki kucharskie. Teraz możecie je kupić nawet do 40% taniej. Propozycje dań, które w nich znajdziecie, z powodzeniem mogą stać się podstawą świątecznego menu.

Zwróć uwagę na te książki:

Dwanaście słodkich miesięcy Kasia Guzik

W tej książce znajdziecie mnóstwo receptur na wyjątkowe słodkości.

Kasia Guzik podzieliła przepisy na dwanaście miesięcy, więc do sporządzenia ciast i deserów będziecie mogli użyć sezonowych owoców. To słodkości na każdą okazję: od urodzin, poprzez święta, a nawet na codzienne co-nieco do kawy.

Większości z przepisów nie znajdziecie na popularnym blogu autorki, a od pięknych zdjęć, które Pani Kasia samodzielnie wykonała, aż cieknie ślinka.

Jajko Katarzyna Pilitowska, Zofia Pilitowska

W tej książce, napisanej przez mamę i córkę, znajdziecie znakomite przepisy z jajem w roli głównej. Zatem sami widzicie – to dania idealne na Wielkanoc. 😉

To nie tylko dania, które znacie. Z pewnością grom receptur Was zaskoczy.

 

Polska Wielkanoc. Żurki, jajka, szynki

Wystarczy, że spojrzycie na tytuł tej książki kucharskiej i już będziecie wiedzieć wszystko. Znajdziecie w niej mnóstwo przepisów na tradycyjne dania wielkanocne.

Czy wyobrażacie sobie Wielkanoc bez żuru? A wiecie, jak go samodzielnie przygotować?

 

Promocja na książki kucharskie potrwa do 15 kwietnia. Wszystkie książki, jakie dla Was wybraliśmy, znajdziecie w tym miejscu.

Książki kucharskie do -40% w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także