Przestań się oceniać – poradnik rozwoju

Przestań się oceniać - sprawdź na TaniaKsiazka.plPrzestań się oceniać to książka, która przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi poradników. Również ci, którzy poszukują wciąż drogi do samodoskonalenia i rozwoju duchowego, znajdą tutaj coś dla siebie. Prezentowany dziś tytuł na polskim rynku będzie dostępny od 16 stycznia 2019 roku. Jej autorką jest Gabrielle Bernstein, bestsellerowa autorka „New York Timesa”. To również jej czytelnicy na całym świecie zawdzięczają literacki hit pt. Radykalna ścieżka cudów. Gabby prowadzi specjalistyczne kursy dotyczące cudów, które pozwalają uczestnikom oddać się w pełni duchowej ścieżce. Pomaga ludziom obudzić samoświadomość i odnaleźć cel w życiu. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała autorka!

Przestań się oceniać – uwolnijcie się od toksycznych emocji, zazdrości i poczucia winy

Kiedy kogoś oceniamy, zapewniamy sobie szybką dawkę poczucia racji i bycia lepszym od innych. Jednak takie działanie ma skutki uboczne. Są nimi wstyd i poczucie winy, które stanowią główną przyczynę wszelkich blokad psychicznych. Do tego dochodzą niedowartościowanie i poczucie osamotnienia. Ta książka pokaże Wam sześć kroków, które pozwolą Wam uwolnić się od osądów.

Dzięki temu pozbędziecie się drobnych uraz wobec innych. Nauczycie się zastępować współczuciem tendencję do atakowania. Naprawicie swój kontakt z otoczeniem. Wybaczycie sobie błędy, które popełniliście w przeszłości. A w końcu poczujecie się lepiej ze sobą oraz osiągniecie emocjonalny spokój.

Dlatego nie zwlekajcie ani chwili! Już teraz sięgnijcie po tę książkę, by przejść skuteczny proces detoksu emocjonalnego. Dzięki prezentowanej dziś książce uwolnicie się od swoich wewnętrznych blokad. A to z kolei pozwoli Wam cieszyć się wspaniałym, pełnym pozytywnej energii życiem.

Przypominamy, że książka pt. Przestań się oceniać będzie dostępna na polskim rynku od 16 stycznia 2019 roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom poradników i książek, które ułatwiają rozwój duchowy. Gabrielle Bernstein po raz kolejny udowadnia, że ma ogromny talent, nie tylko literacki. Doskonale zna się na tym, o czym pisze, a jej metody pomogły już wielu ludziom osiągnąć wewnętrzny spokój i harmonię.

Przeczytaj także