Przepowiednia – Gwendolyn Womack

Przepowiednia - kup na TaniaKsiazka.plPrzepowiednia to książka amerykańskiej pisarki, która zdobyła tytuł MSZ w reżyserii Theatre, Video & Cinema z California Institute of the Arts. Ponadto Gwendolyn Womack ma na koncie wiele innych nagród i wyróżnień za znakomity thriller pt. The Memory Painter. Teraz pisarka powraca z całkiem nową powieścią, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Przepowiednia już cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Czytelniczek na całym świecie. Tytuł został okrzyknięty międzynarodowym bestsellerem, a grono fanek twórczości Womack stale rośnie. W Polsce powieść będzie dostępna od 10 sierpnia 2018 roku. Poszukujecie książki, która skutecznie umili Wam letnie wieczory? Trafiłyście idealnie!

Przepowiednia – tajemnicza opowieść o przeznaczeniu, które zawsze nas odnajdzie

Główną bohaterką powieści jest Semele, badaczka starożytnych rękopisów w ekskluzywnym domu aukcyjnym na Manhattanie. Pewnego dnia kobieta trafia na bezcenny manuskrypt z czasów Kleopatry, który opisuje historię pewnej talii tarota. I wie, że to najważniejsze odkrycie w jej karierze.

Wkrótce okazuje się, że rękopis to dzieło potężnego jasnowidza. Mężczyźnie udało się przewidzieć wojny i klęski na tysiące lat przed ich wystąpieniem. Semele z fascynacją zaczyna zagłębiać się w tekst manuskryptu. I w pewnym momencie odkrywa, że nie jest to obojętne na jej życie, które zaczyna się zmieniać. Zaintrygowana, a jednocześnie przestraszona bohaterka szuka pomocy u swojego klienta. To arogancki milioner Theo Bossard. W tym samym czasie ktoś inny podąża tropem manuskryptu i Semele. Zupełnie nieświadoma kobieta znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

Jakie sekrety kryje manuskrypt i komu zależy na tym, by dostać go w swoje ręce?

Gwendolyn Womack stworzyła niezwykle tajemniczą i intrygującą historię, która zachwyci nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. Choć powieść zaliczana jest do literatury obyczajowej, znajdziecie w niej mnóstwo zaskakujących zwrotów akcji.

Przypominamy, że książka pt. Przepowiednia pojawi się na naszym rynku 10 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także