Przeceniamy książki dla dzieci nawet o 35%!

Przeceniamy książki dla dzieci nawet o 35%! Sprawdź >>Co tak brzęczy, co tak bzyczy? To niesforna pszczółka Maja, która znowu pakuje się w kłopoty! Tym razem postanowiła wystartować w Miodowych Igrzyskach i pofrunęła na linię startową tak szybko, że ceny nam pospadały! No cóż, trzeba iść za ciosem, dlatego przeceniamy książki dla dzieci nawet o 35%! Promocja potrwa do 7 lutego 2018 roku. Na miejsca, gotowi, start!

Przeceniamy książki dla dzieci nawet o 35%!

Książki dla dzieci mają magiczną moc! Pomagają opanować prawidłowe słownictwo, rozwijają wiedzę o świecie i kształtują wyobraźnię. Dzięki nim najmłodsi mogą powoli wkraczać w świat dorosłych. A my chcemy im w tym jeszcze bardziej pomóc, dlatego organizujemy dziecinnie prostą promocję! Teraz wszystkie książki dla dzieci są tańsze nawet o 35%!

Przeceniamy książki dla dzieci nawet o 35%! Sprawdź >>

Taka okazja to nie lada gratka dla młodych miłośników literatury. 😉 W naszej kategorii książek dla dzieci znajdują się piękne baśnie i opowiadania, które pozwolą przeżyć fascynujące przygody. Kolorowanki i malowanki, dzięki którym każdy młody artysta będzie mógł wyżyć się twórczo, oszczędzając meble rodziców. Książki kreatywne rozwijające wyobraźnię. Encyklopedie szkolne, które najmłodszemu Czytelnikowi wyjaśnią otaczający go świat w przystępny sposób. Mamy tego naprawdę sporo! A skoro mówimy o otaczającym nas świecie, to który maluch nie chciałby się dowiedzieć czegoś o życiu pszczół?

Premiera animacji Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska!

Nadstawcie ucha i posłuchajcie, co tam w ulu bzyczy…

Tę pszczółkę, którą tu widzicie, zowią Mają,
Wszyscy Maję znają i w kinach oglądają!

Już 2 lutego do polskich kin wleci Pszczółka Maja, jako gwiazda animacji Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska. Jest to druga część szalonych przygód najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnych przygód się nie boi! Tym razem Maja i Gucio biorą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, gdzie stawka jest wyjątkowo wysoka! Przeceniamy książki dla dzieci nawet o 35%! Sprawdź >>W pszczelej stolicy mają się odbyć Miodowe Igrzyska, a Maja od dawna marzy, aby wziąć w nich udział. Niestety, mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. A jakby tego było mało, to Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Pszczółka Maja od dziecka jest buntowniczką, dlatego wyrusza do stolicy wygarnąć Cesarzowej, co o niej myśli. Zuchwałość Mai zostaje ukarana i pszczółka musi wystartować w zawodach. Tego, jak zakończy się jej przygoda, dowiecie się w kinach. Jednak zanim popędzicie na seans, koniecznie zawitajcie do naszego ula z promocjami!

Książki dla najmłodszych z dodatkowym rabatem!

W naszej kategorii książek dla dzieci, aż roi się od niskich cen! Znajdziecie tu mnóstwo ponadczasowych baśni, pięknych bajek i wierszy czy edukacyjnych tytułów, które pomogą maluchom rozwinąć wyobraźnię i wkroczyć w świat dorosłych. A to wszystko w bajkowo niskiej cenie! Do 7 lutego wszystkie książki dla dzieci są tańsze nawet o 35%. Taka promocja to miód na serce wszystkich miłośników literatury. 😉

Wszystkie książki objęte promocją znajdują się TUTAJ.

Promocja potrwa do 7 lutego 2018 roku.
Przeceniamy książki dla dzieci nawet o 35%! Sprawdź >>

Przeczytaj także