Przebudzenie zmarłego czasu. Powrót – nowa seria

Przebudzenie zmarłego czasu - kup na TaniaKsiazka.plPrzebudzenie zmarłego czasu. Powrót to początek nowej serii od Stefana Darda. O polskim pisarzu stało się głośno w kontekście powieści grozy i horroru. W związku z tym jego kolejna książka również przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom tych gatunków. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele literatury kryminalnej z nutą fantastyki. Najnowsza powieść autora traktuje o magicznej gemmie i tajemnicach mieszkańców pięknego Przemyśla. Jesteście ciekawi, co tym razem Darda przygotował swoim czytelnikom? Koniecznie to sprawdźcie!

Przebudzenie zmarłego czasu. Powrót – kilka słów o fabule

Olgierd Lang, znany przemyski fryzjer, popełnia samobójstwo w dniu, w którym zakład karny opuszcza jego siostrzeniec. Chłopak spędził tam sporo lat i został niesłusznie skazany. Jakub Domaradzki nie może uwierzyć, że wuj dobrowolnie targnął się na swoje życie. Poza tym tajemniczy list pożegnalny Langa mnoży kolejne znaki zapytania. Wszystkie zebrane tropy prowadzą do najcenniejszego zabytku Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Czy tysiącletnia bizantyńska gemma, określana mianem amuletu magicznego, skrywa nieznane dotąd tajemnice? Czy w połączeniu ze swoją zaginioną bliźniaczką jest w stanie ożywić zmarły czas? Domaradzki, świadomy niebezpieczeństwa, jakie mu grozi, postanawia znaleźć odpowiedź na te i jeszcze kilka innych, męczących go pytań.

Poza tym jest też pewien chłopiec, który kilka lat wcześniej uległ koszmarnemu wypadkowi. I teraz bardzo potrzebuje pomocy. Tym samym gemma zmarłego czasu może być dla niego jedyną deską ratunku.

Przebudzenie zmarłego czasu. Powrót to pozycja, która zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Ponadto, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Stefana Darda, koniecznie nadróbcie zaległości. Dzisiaj macie do tego idealną okazję. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej z nutą fantastyki. Także wielbiciele horroru i grozy znajdą tu coś dla siebie. Autor po raz kolejny udowadnia bowiem, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Książki, które tworzy, wciągają już od pierwszych chwil i aż do ostatnich stron trzymają w niepewności. A wszystko po to, by ostatecznie zaskoczyć zakończeniem. Sprawdźcie to!

Przeczytaj także