Propozycje prezentów po 19,90 zł

Jeżeli szukasz wyjątkowych świątecznych prezentów i do tego w całkiem fajnych cenach, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wiemy, że dawanie upominków najbliższym to wielka przyjemność. Jednak wiemy też, że okres przedświąteczny nie jest łaskawy dla zasobności portfela. Dlatego przygotowaliśmy coś specjalnego.

Propozycje prezentów po 19,90 w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź >>

Propozycje prezentów po 19,90! Sprawdź je >>

Wybraliśmy mnóstwo książek i obniżyliśmy ich ceny do 19,90! To propozycje tytułów z różnych nurtów. Znajdziesz wśród nich: literaturę piękną, fantastykę, kryminały, książki dla kobiet, powieści młodzieżowe, tytuły z nurtu literatury popularnonaukowej i non-fiction oraz całe mnóstwo interesujących poradników. Jesteśmy pewni, że w tej całej różnorodności, znajdziesz moc prezentowych inspiracji. A może zrobisz prezent sobie? 😆 

Warto zwrócić uwagę na te książki:

Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy Fiona Sussman

To nowozelandzki, klimatyczny thriller. To opowieść o zbrodni, karze, nadziei i miłości.

Życie Carli zmienia się w ciągu jednego wieczoru. Kobieta miała świętować rocznicę ślubu z mężem i ich dorosłym synem. Czuła się bezpieczna. Obcy mężczyzna, który tego dnia wtargnął do jej domu, odebrał Carli wszystko, co kochała. Teraz kobieta ma nauczyć się żyć od nowa. Musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Tymczasem napastnik musi się zmierzyć z konsekwencjami swojego wyboru. Czy nauczy się czegoś za murami koszmarnego więzienia?

Świąteczne marzenie Amanda Prowse

To urzekająca świąteczna powieść. Poczuj klimat oprószonego śniegiem Nowego Jorku.

Wychowana w rodzinie zastępczej Meg chce zapewnić synkowi wszystko to, czego sama nie miała. Kobieta od zawsze marzy o idealnych świętach, dlatego chce, żeby tegoroczna Gwiazdka była wyjątkowa. Do dopełnienia idealnego obrazka brakuje tylko odpowiedniego mężczyzny. Przekonaj się, czy Meg i jej syn przeżyją wyjątkowe święta.

 

Kosmiczne dziewczyny Libby Jackson

To pięknie ilustrowana książka zawierająca 50 biografii niezwykłych kobiet.

Poznaj historie kobiet, które odmieniły oblicze kosmicznych podróży. Jedne z nich były genialnymi inżynierkami inne badaczkami, a jeszcze inne rzemieślniczkami. Każda z nich była wyjątkowo, a tak często o ich zasługach się nie mówi.

 

 

Prezenty po 19,90 możesz złapać tylko do 16 grudnia. Żeby sprawdzić, jakie książki objęliśmy promocją, kliknij tutaj.

Propozycje prezentów po 19,90 w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź >>

Przeczytaj także